Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Moje propozycje
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
5858
Czesc

Jestem swiezym uzytkownikiem ale juz mam kilka zaleceń smile.gif

mysle ze powinniscie popracować nad czym satkim jak status *dostepny dla wszystkich i status dostepny dla uzytkownikow na liscie omijajac tych oznaczonych opcją nie pokazuj statusu bo tego mi brakuje

oraz te okienka z informacjami o danym kontakcie po najechaniu mysle ze powinna byc obja ich wylaczenia lub konfiguracji własnej co w nich miało by się znajdować

i mysle ze nikt by sie nie obraził za jeden pasek wiecej np na goze w ktorym były by pokazywane opisy do statusow bo w tych okienkach to przynajmniej moim zdaniem niewypał

po za tym brak mi jeszcze rysunkow sad.gif
i konfiguracji wygladu wszystkich okienek np tych w ktorych widze dialog z innym userem nie da sie zmienic koloru sad.gif

po za tym wszystko spox podoba mi sie czekam na final version ;]


pozdrowka
Olórin
QUOTE(5858)
Czesc
mysle ze powinniscie popracować nad czym satkim jak status *dostepny dla wszystkich i status dostepny dla uzytkownikow na liscie omijajac tych oznaczonych opcją nie pokazuj statusu bo tego mi brakuje

w Konfiguracji->GG i tam Mój status widoczny tylko u znajomych z mojej listy!!!!
QUOTE
oraz te okienka z informacjami o danym kontakcie po najechaniu mysle ze powinna byc obja ich wylaczenia lub konfiguracji własnej co w nich miało by się znajdować

to co jest Ci niewystarcza?? moim zdaniem wszystko jes OK
QUOTE
i mysle ze nikt by sie nie obraził za jeden pasek wiecej np na goze w ktorym były by pokazywane opisy do statusow bo w tych okienkach to przynajmniej moim zdaniem niewypał

że jak?? niewypał?? Psi, JAJC tak wyświetlają dodatkowe info
To jest świetny pomysł....No i w bardzo ładnej oprawie graficznej biggrin.gif
Można zadokowac ten balonik w oknie listy Konfiguracja->Lista Kontaktów->Tip->Zadokowany na belce
QUOTE
po za tym brak mi jeszcze rysunkow sad.gif

to jest na liście To Do ale nienajważniejsza funkcja
QUOTE
i konfiguracji wygladu wszystkich okienek np tych w ktorych widze dialog z innym userem nie da sie zmienic koloru sad.gif

tego szarego?? to już zależy jakie kolory masz w ustawione w winshicie smile.gif
Hao napewno dał tyle opcji(co do kolorów) ile pozwalały możliwości windowsa i zdrowy rozsądek biggrin.gif
Ludwik
QUOTE(5858)
mysle ze powinniscie popracować nad czym satkim jak status *dostepny dla wszystkich i status dostepny dla uzytkownikow na liscie omijajac tych oznaczonych opcją nie pokazuj statusu bo tego mi brakuje

Nie wiem czy Cię dobrze rozumiem. Chcesz aby były opcje do wyboru:
1) Dostępny dla wszystkich
lub
2) Dostępny tylko dla osób z mojej listy kontaktów (z wyłączeniem tych oznaczonych przy pomocy "ukryj status przed nim")
?
Jeśli tak to... już to wszystko jest!

QUOTE(5858)
oraz te okienka z informacjami o danym kontakcie po najechaniu mysle ze powinna byc obja ich wylaczenia lub konfiguracji własnej co w nich miało by się znajdować

"Okienko" można wyłączyć jak i konfigurować (Konfiguracja/lista kontaktów i grupa "tip") da się (między innymi) "przykleić" je na dole listy kontaktów - mniej więcej jak w gadu-gadu.

QUOTE(5858)
konfiguracji wygladu wszystkich okienek np tych w ktorych widze dialog z innym userem nie da sie zmienic koloru sad.gif

Da się konfigurować wiele kolorów, chociaż koloru głównego okna - rzeczywiście nie. Jeśli masz XP mogą się zając tym style.

PS: Jak to pisałem nie było jeszcze postu Olórina 8)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.