Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Reset kompa przy odbieraniu wiadomości
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
Lucek
Po ostatnich uaktualnienicha pojawił się mi taki uciążliwy problem. Czasem gdy nadejdzie wiadomość i klikam w tray'u na migającą ikonkę to resetuje mi się komputer. Stało się to po uaktualnieniu gg i kjabbera - tak mi się przynajmniej wydaje. A że miało to zawsze miejsce przy odbieraniu wiadomości w gg to zakładam że to wina tej wtyczki. Czy może jednak nie? I co zrobić z tym fantem?
Olórin
System? Logi....

Jak jest to system z rodziny NT to jest to praktycznie nie możliwe aby program resetował komputer (ochrona pamięci). Albo masz uszkodzony RAM (lub inne urządzenie), złe sterowniki lub też jakiegoś wirusa.

U mnie w przypadku problemów z ramem pomogło....jego podkręcenie biggrin.gif
Lucek
QUOTE(Olórin @ 16.09.2005 - 09:02)
System? Logi....


No tak, zapomniałem podać tego. blush.gif System to Windows XP SP2. Logi zamieszczę jak się to znowu mi stanie. Wirusa się nie spodziewam, RAM raczej też jest OK. Jedynie karta graficzna, której zdjąłem wiatrak bo był głośny ale to GeForce2 więc nie powinien wariować przy pulpicie Windowsa:) No i działo się to zawsze (3 razy) w tym samym momencie - kliknięcie na migającą wiadomość gg w trayu. Przypadek?

Lucek
Znowu awaria. I znowu zaraz po aktualizacji - może coś w tempie? Teraz dołączam dwa ostatnie logi. Pierwszy raz komp się wysypał przy odbieraniu wiadomości gg będąc online. Za drugim razem po uruchomieniu komputera i konnekta kliknąłem w migającą w trayu wiadomość będąc offline. Efekt taki sam.

// Usunąłem logi
hao
W logach niestety nic nadzwyczajnego....Dziwna sprawa...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.