Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Konferencja w nowym Konnekcie?
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > GG
snooze
Mam takie pytanko, czy gdy wyjdzie nowa wersja to będzie poprawiony błąd z konferencją? Wiem że można coś tam ściągnąć z bety żeby było ok i to zrobiłem, ale pytam czy standardowo ten błąd zostanie usunięty w nowej wersji? I kiedy mniej więcej ujrzy światło dzienne nowy Konnekt z poprawkami?
hao
Jeżeli nie pojawia sie nowe problemy to dzis lub jutro.
snooze
Tzn. nowa paczka w dziale "Pobierz"?!?
skolima
To znaczy update na centralce, o którym Konnekt poinformuje Cię samodzielnie. Paczki są dla nowych użytkowników, nie muszą zawierać najnowszych wersji (choć zazwyczaj tak jest) - Konnekt sam ściągnie potrzebne update'y.
snooze
Ale Ci "nowi użytkownicy" po ściągnięciu Konnekta nie koniecznie będą chcieli aktualizować go, a "konferencja" jest skopana w najnowszej wersji!
NelQ
Ale dzięki aktualizacjom masz cały czas dosep do nowszych, poprawionych wersji wtyczek. To chyba logiczne, że należałoby je pobierać, choćby dla własnej wygody i wyeliminowania potencjalnych problemów.
Migiel
Mimo sciagniacie upa do konferencji z centralki beta, caly czas mam problem... - wiadomosci wysylane w konferenci odemnie dochodza do innych, natomiast ja nie widze odpowiedzi :-]

Po koleji co zrobilem:
majac starego konnekta upnolem go do najnowszej wersji (137) i pojawil sie problem z konferencjami, pierwsze co mi przyszlo na mysl to to ze na centralkach jest napewno jest jakas poprawka... I cos bylo - na wiadomosciach.info (KONNferencje bodaj - nie pamietam dokladnie), ale to nie pomoglo, wiec skierowalem sioe na forum, sciagnolem poprawke z centralki bety, ale tez nie dziala... skasowalem wszytkie pliki dotyczace konferencji, sciagnolem wtyczke i poprawke z bety na nowo, ale nadal nie dziala...

Jakies sugestie?

---------
Mam nadzieje ze nikt mnie nie zlinczuje ze pisze w tym watku smile.gif

--------
Pomogla instalacja poprawki z centralki beta do gg :]
januh
Po pierwsze, witam wszystkich forumowiczów! biggrin.gif

Po drugie... Jako, że bardziej odpowiedni temat jest już zamknięty, zdecydowałem się tutaj umieścić swą obserwację. Wszystkie komponenty mam jak najświeższe, wliczając w to bety. Problem oczywiście dotyczy konferencji.

Gdy jestem dostępny - sprawuje się ona bez zarzutów,

przełączam się na niewidoczność - nie dochodzą do mnie żadne wiadomości z konferencji, rozmowy z pojedynczymi kontaktami bez problemów,

wracam na "Dostępny" - widzę wszystko, co ludzie w grupowej rozmowie wyślą.

Tyle, czekam cierpliwie na rozwiązanie...
wasiu
Potwierdzam, u mnie to samo. Identycznie jest jak jestem niedostępny, a ktoś założy ze mną konferencje i coć tam bedą pisać, to gdy przejdę w stan dostępności nie mam żadnych nowych wiadomości, ani żadnego potwierdzenia, że uczestniczyłem w konferencji.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.