Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Co z ta bramką SMS na ere i heye
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > SMS
Dramey
blink.gif blink.gif po zmainie bramki era omnix na sponsorowna nie można wysłać z konekta esa na ere heye może juz jet jakieś rozwiązanie ??[COLOR=blue][SIZE=1]
miet55
Działa na 100%. Moze potrzebna aktualizacja.
Puma
Działa idealnie i wysyła sms'y.
Pirmin
Witam a mnie nie dziala (i nigdy nie dzialala) tylko zastanawiam sie dlaczego. Wszystko jest ok do mom kiedy wyskakuje komunikat urzytkownik nieautoryzowany. A ze strony wysylam smsy pod ten sam nr bez problemu. Jak ktos wie o co moze chodzic to prosze o wiadomosci.
Pozdrawiam
Konstruktor
Witam ja mam problem nastepujacy.Login i haslo mam poprawne bo z www ida sms a z konnekta nie.Jak daje wyslij to dostaje info Nienzny Blad i tyle by bylo z wysylania sms. Wszystkie aktualizacje mam pobrane.proszde o pomoc!!! sad.gif
Konstruktor
Witam ja mam problem nastepujacy.Login i haslo mam poprawne bo z www ida sms a z konnekta nie.Jak daje wyslij to dostaje info Nienzny Blad i tyle by bylo z wysylania sms. Wszystkie aktualizacje mam pobrane.proszde o pomoc!!! sad.gif
HunterMac
Ja takze nie moge wysylac sms'ow na ere (tylko bramka sponsorowana zwraca "wyczerpany limit",a reszta bramek nieznany blad). Aktualizacja zwraca mi ze "Nie ma żadnych nowości." Pobralem pelna paczke 0.6.22.137, ale nic sie nie zmienilo. Najchetniej uzywalbym skrypt mls'a, gdybym wiedzial jak skompilowac to przeklete lua (luac zwraca mi jakies bledy).
HunterMac
Hmm, Problem rozwiazany - nalezalo cala stara instalacje wywalic, a nie instalowac nowa paczke na stara (Gdzie zachowuja sie profile?? Mimo tego, ze wybralem domyslny katalog chyba "Documents And Settings/..." i przy odinstalowaniu wybralem opcje zachowaj profil, nigdzie nie moglem go znalezc. Po reinstalacji Konnekta musialem go znow konfigurowac). Po ponownym zainstalowaniu nowej paczki 0.6.22.137 bramka era pracuje poprawnie(od razu zmniejszyla mi sie ilosc bramek dostepnych do wyboru - zniknely nieaktualne). Badz co badz znaczy to ze update konnekta nie dziala do konca poprawnie, powinien usuwac stare, nieaktualne skladniki programu i podstawowych pluginow.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.