Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Profile w profilu.
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
arct!c
Kazdy kto posiada telefon komorkowy
(nie kazdy telefon to ma, ale np. siemens posiadaja, wiem bo mam) slyszal pewnie o 'profilach'. Maja one na celu dostosowanie telefonu komorkowego do danej sytulacji poprzez wykonanie niewielkiego nakladu pracy. Ustalamy wczesniej dzownki, powiadomienia, wibracje, wygaszacz, tapete, wyswietlacz i inne rzeczy, i zapisujemy je pod profil o odpowiadajacej nam nazwie. Jak kazdy wie takie profile potrafia ulatwic czlowiekowi zycie. Zamiast przed wejsciem na zajecia wyciszac telefom, zmieniac dzwonki etc, wystarczy przelaczyc profil i po sprawie, nastepnie po zajeciach zmienic na ten wczesniejszy.

A wiec moja propozycja brzmi nastepujaco:
Czy w konnekcie daloby sie zrobic takowe profile (np. wylacza sie k.notify, wycisza konnekt, ustawia dany status, k.away, opis etc.) dzialajace na podobnej zasadzie co te w telefona komorkowych. Bylby to projekt niewatpliwie zwizany z k.lawa, rowniez przejrzyste okno z ogromna mozliwoscia wybierania tego co nam bedzie odpowiadac. Oczywiscie na koniec przypisanie tego pod jakas kombinacje klawiszowa.

Mam nadzieje ze idee profili opisalem dosyc zrozumiale wink.gif Gdyby jednak ktos niezrozumial to prosze pisac, a poprawie/opisze doglebniej co mi chodzi po glowie. Na koniec pytanie, czy wam k.usera przydalby sie takie 'cos' i czy ktorys z panow piszacych bylby chetny sie za to zabrac. Zaznaczam o ile jest to mozliwe do wykonania (z tajnych zrodel wiem iz jest smile.gif)
NelQ
Ganialny pomysł IMO, przydałoby się coś takiego biggrin.gif Podpisuję się pod pomysłem obiema rękami i nogą wink.gif
DoIY
Teraz to mozesz zalatwiac wtyczka exPIMP'em... Zapisujesz sobie a jkims folderze, pliki ustawien a potem ladujesz poszczegolnie od sytuacji...
Osobiscie bym chyba z takich profili bym niekozystal, ale pomysl bardzo dobry...
arct!c
exPIMP po czesci rozwiazuje ten problem, ale nie do konca tak jak powinien.
NelQ
Pozatym jest to raczej mało wygodne.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.