Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: z kazda nowa wersjacoraz wiecej bledow krytycznych
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > Błędy krytyczne
Masza
Coraz czesciej konnekt sie wysypuje...i to na roznych konfiguracjach i standardowych paczkach....sciagnietych bezposrednio ze strony./..

U mnie wywala taki komunikat podczas aktualizacji konnekta...
nie wiem co jest, ale coraz czesciej ten program sie sypie....
zarowno na win98 i na XP.
w zupelnie losowych momentach...
Wlasnie z takimi bledami najczesciej...
Czasem na win98 zdarza sie ze "program wykonal nieprawidlowa operacje"...nic nie bylo zmieniane byl instalwoany z duzej paczki z ustawieniami standardowymi....
Sprawdzane na kilku roznych komputerach i systemach operacyjnych...




Wystąpił wyjątek krytyczny

Critical structured Exception "Unknown Exception [e06d7363]" occured at adress 0x7C81EB33 in the "Auto Update.cUpdate::ThreadProc" thread.
Information: [0x20] [0x78] [0x58]

lastIM: 46(0xd7c820 , 0x0)(30B) [Auto Update->CORE]

Stack trace:
.0001EB33 RaiseException+0x00000052 [kernel32_5.1.2600.2180]
.00019AED _CxxThrowException+0x00000034 [MSVCR71_7.10.3052.4]
.0001CE07 [update_2.5.1.0]
00A9FB00



Nastąpi zamknięcie programu!
NelQ
Spróbuj skopiować załączonego dll'a do następujących miejsc:
- C:\Windows\system32\
- \Programy\Konnekt\

// Pobieranie bibliotek systemowych z for dyskusyjnych jest co najmniej niebezpieczne smile.gif
hao
NelQ - to nie w tym problem... Problem lezy w update.dll...

Szkoda tylko, że nikt nie zgłosił problemów z tą wtyczką jak przez kilka miesięcy była betą mad.gif
piotr.ek
QUOTE(hao @ 18.09.2005 - 12:45)
Szkoda tylko, że nikt nie zgłosił problemów z tą wtyczką jak przez kilka miesięcy była betą  mad.gif
*


Pewnie dlatego, ze przez te kilka miesiecy nie bardzo bylo na czym ja testowac dry.gif
hao
Na centralce pliki nie siedzą żadne???
piotr.ek
Ilosc tego taka, ze okazji na wystapienie errora niewiele - sciagalem zawsze wszystko, co bylo (lacznie z betami) i akurat na update.dll narzekac mi sie nie zdarzylo.
hao
Ehhh, chodzi mi raczej o to, że jeżeli wtyczka wychodzi w wersji beta, to wypadaloby ją porządnie pomęczyć w różnych sytuacjach... Update.dll wysypuje się podczas pobierania plików gdy są problemy z siecią. Zdarza się to zawsze gdy jest problem z pobraniem pliku, w logach systemu beta (który od kilku miesięcy tylko loguje przesyłane raporty ale ich nie przetwarza) są zgłoszenia... Niestety nikt nie pofatygował się, żeby poinformować o tym na forum... W ten sposób do pełnej paczki przedostał się źle działający update co znacznie utrudni rozpowszechnienie poprawionych wersji :|
piotr.ek
Przykro mi wiec, ze akurat wtedy, podczas aktualizacji, moj ISP nie nawalil, a ja nie wpadlem na pomysl zapuszczania aktualizacji podczas awarii, ani tez nie probowalem wyrwac kabla, gdy Konnekt sprawdzal centralki/sciagal cos nowego wink.gif Widac malo hardkorowy ze mnie betatester...

Ps. wypusc poprawiona paczke.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.