Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: checky - !Problem!
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
bladex89
witam mam nastepujacy problem z wtyczka checky zanstalowalem php sciagnolem skrypt programu tv "program_tv.php" wprowadziłem komende zgodznie z ''umieszczeniem'' folderów

"C:\php\php.exe" "C:\plik sys\konnekt\checky\program_tv.php" TVP1 10

po zapisaniu zmian

gdy klikam opcje sprawdz wyskakuje komunikat;

could not open input file; c:\plik sys\konnekt\checky\program_tv.php

natomiast sam kontakt 'checky' - ikonka zmienila sie na zołty trojkat z wykszyknikiem a opis kontaktu wyglada tak - ''!!!Problem!!!''

co jest tongue.gif huh.gif mellow.gif
dulek000
Proste - C:\plik sys\konnekt\checky\ albo nie istrnieje, albo nie ma tam pliku program_tv.php. Możesz spróbować też takiego polecenia:
CODE
C:\php\php.exe "konnekt\checky\program_tv.php" TVP1 10
bladex89
no a jednak to nie takie proste katalog istnieje/ a nawet zmienialem polozenie folderu by sprawdzic czy pojawi sie ten sam blad 2.plik tez istnieje do tego komunikat wyskakuje przy innych skryptach ktore tez probowalem załadować pn.pogoda.

ps.moze przeinstalowac konneta i zainstalowac checky jako 1 dodatkowa wtyczke czy to moze pomoc. nie wiem czy to ma jakies znaczenie ale checky instalowalem na samym koncu...
bladex89
dadatkowe info pewnie nie maja znaczenia no ale;

1.siec i uid - siec wiadomo checky czy trzeba wpisywac jakis uid/
2.w zakladce wiecej pisze - opis wlasny -
Could not open input file: konnekt\checky\program_tv.php.
3.ktransfer - ''akceptuj wszystko od tego kontatku'' moze trzeba to zaznaczyc /
dulek000
To błąd interpretera PHP, nie checky, ustawienia konnekta (poza poleceniam dla checky) nie mają tu nic do rzeczy.

Może nie masz uprawnień do otwarcia tych plików php?
bladex89
nie mam uprawnien czyli...hmmm nic mi to nie mówi moze napisz jak rozwiazac problem postapie tak jak napiszesz i okaze sie czy to była przyczyna

haaa rozwiazanie było banalne dry.gif przeinstalowałem konnekta zainstalowałem checky jako 1 wtyczke i smiga jak ta lala smile.gif pozostaje tylko pytanie czy jezeli teraz dodam nastepne wtyczki nie bedzie problemów z dodawaniem nowych skryptów mellow.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.