Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kIEview: Pytanie o ustawienia emotikon
Konnekt | Forum > Dodatki > Wtyczki
nix
kIEview posiada mozliwosc wybrania roznych zestawow emotikon dla roznych kontaktow. Czy uzywasz tej opcji?
riddle
Tak, używam tej opcji dla paru kontaktów Tlenowych (fajnie wiedzieć co oni mają na myśli przez ;P i :>) i Gadu-Gadu, mając ustawione moje własne emoty dla reszty. Lecz jeśli przez to miałoby się przeciągnąć ew. releasowanie, to olej ten post i ten głos. smile.gif

Edit: A no właśnie, bot Joggera wysyła komentarze razem z zakodowanymi encjami ->

" i jesli po tym jest D, P, ), ( i inne to tworzy się emotka i mam bałagan w okienku. Dlatego wyłączam i jest ql.
dulek000
Tak - niepotrzebne mi wszystkie emotki przy np. botach.
psota
Ja korzystam, ale przydała by się opcja przypisywania indywidualnych emotikon dla całych grup i sieci wink.gif

//sory, ale topik jest o czym innym. oddałeś głos i dlatego zostawiam tylko posta.
lhs
Zdecydowanie używam. Nie oddałem głosu, bo pomiędzy "najwazniejsza opcja" a "czasem uzywam" chyba czegoś brakuje...
jiobel.
Może zamiast odpowiedzi "czasem używam" powinno być "używam"?
mac307
Nie używam bo poprostu nie widze takiej potrzeby. Wszędzie mam takie same emoty i wystarcza mi to. To jest kwestia wyboru. Ale też nie uważam zeby to było zbędne bo nie wykluczam ze kiedyś najdzie mnie ochota, żeby to pozmieniać. Więc: nie korzystam, ale dobrze, że jest.
nix
tylko 36 glosow... czy pozostalych uzytkownikow forum mam uwazac za nie zainteresowanych opcja?
ikari
Ja tez uzywam - ludzie z MSNa maja u mnie emoty MSNowe, bo czesto ich uzywaja a skroty sa czasami dosc enigmatyczne smile.gif
Dlatego uwazam tez ze i psota mial racje - wygodnie byloby machnac te "indywidualne" ustawienia dla wszystkich na raz smile.gif
Anyway - nie usuwajcie tego, jest bardzo przydatne, nawet jesli ludzie spoza gg to u mnie mniejszosc
Przemekc1
Dla mnie nieprzydatna, bo mam "aż" 2 kontakty z innej sieci (jabber). Ale gdybym miał więcej takich osób to czemu nie. Powinno zostać i przydałaby się funckja do dodawanie odpowiednich emotów dla określonych sieci (np. ikony z PSI do jabbera, a z gg do gg)

EDIT. "Fajnie" to napisałem, poprawiam tongue.gif
wizard3k
Dlamnie jest to opcja zbedna, poniewaz emotikonek aktualnie wogole nie mam wlaczonych. Moim zdaniem niepotrzeby burdel sie wtedy robi wink.gif. Glosuje na:
nie uzywam, kompletnie zbedne
zhvir
Używam. Dla mnie jest to niezbędne gdyż mam 3 kontakty MSN, 1 tlenowy i 1 jabbera (chociaż ten jabbera jeszcze nie ma włąsnych ikonek). No i zgadzam się w sprawie jednego ustawienia dla całych grup ph34r.gif
atol
Opcja bardzo przydatna. Kontakty GG czy tlenowe maja swoje emotki ale nie każdy bo nie wszyscy rzucają jakimiś <lol2> czy [papapa]

A tak to mam emoty standardowe (da best) wub.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.