Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: eportuj liste kontaktów
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
KOSMOS
Ktoś pisał ze KONNEKT nie klonem GG, to może dałoby rade zrobić taki export listy kontaktów, żeby wszystkie dane exportował a nie tylke co GG.
KOSMOS
tzn export do pliku - po zapomniał dodać :?
Puma
Popieram , już kiedys podnosiłem ten temat na forum.
Ludwik
Ten temat jest już w kilku wątkach dokładnie omówiony.
torn
Ja dodam tylko że najlepszy był by export do XMLa :]
KOSMOS
Z dnia Sob Sty 04, 2003 10:24 am
QUOTE(Sad)
Jakis czas temu, robiłem Konnekt Profil Exporter. Chyba muszę wznowić prace ;]... potshebooje tylko kilka informacji od Hao..
i z Nie Sty 05, 2003 10:59 am
QUOTE(Sad)
Konnekt Profil EI - Export/Import będzię robił kopię wszystkiego tzn. archiwum, kontakty, klucze, ustawienia itp. itd. robił z tego jeden plik. Taki plik można np. wgrac na dyskietke i po sprawie a pozniej tylko 'extractowac' i po sprawie stary dobry konnekt ;]. Istnieje jeszcze mozliwosc zipowania sobie teczki z profilem i mamy praktycznie to samo. Najczęsciej format jest zaplanowany. Więc spod dosa mozna Rar'owac teczke i wgrac na dyskietke ;] no chyba ze ktos jest leniem tongue.gif

Ale sprawa zanikła co się stało ???
shw
ja tylko dodam, ze najlepiej, zeby przy exporcie/imporcie mogli wybierac co ma ex/importowac, bo nie zawsze chcemy wszystko...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.