Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: SMS.DLL => MAIL.DLL
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
KOSMOS
Można by wnieć pare zmian do wtyki SMS i zmienić nazwe na MAIL.
1) Wybór adresatów z listy kontaktów
2) Wybór skryptu do wysłania, czy też konta z którego wysyłamy, ewentualnie zbędne jeże MAIL.DLL posiadał by wbudowaną opcje wysyłania.
3) Miejsce na temat.
4) Oczywiście treść laugh.gif
5) I pasek statusu
W tedy byłaby to praktyczna wtyka do wysyłania maili, może póżniej ktoś by wpadł jak je odbierać.
Ludwik
Po co komu wtyka do wysyłania maili? Każdy ma własny program pocztowy...
Olórin
Wtyczka do odbierania/sprawdzania czy coś jest jescze mogła by być...ale do wysyłania to co jest z pewnością każdemu wystarczy!! jak tak dalej pójdzie to zrobimy z konnekta system operacyjny tongue.gif
Ludwik
A wiesz... komunikator internetowy, który działa z bootowanego CD bez innego systemu operacyjnego to nie jest zły pomysł ;]
I nawet wykonalny - jak by oprzeć na super okroionym linuxie ;]
Matzec
Dobrze jest jak jest wink.gif
Podoba mi się to, że mogę wybrać osobę z Konnekta i ładnie otwiera mi się The Bat... smile.gif
Olórin
QUOTE(Ludwik)
A wiesz... komunikator internetowy, który działa z bootowanego CD bez innego systemu operacyjnego to nie jest zły pomysł ;]
I nawet wykonalny - jak by oprzeć na super okroionym linuxie ;]


smile.gif))
Flind
Wprawdzie kazdy ma jakis program pocztkowy ale czesto zanim mi sie właczy outlok ktory pewbnie odrazu bedzie kilka mega maili sciagał to juz dawno bym wysłałał wiadomoscc własnie z takiej wtyczki mailowej smile.gif
Olórin
nierozumiem was... jest skrypt do wysyłania maili... poco pisać wtyczkę?? żeby wysyłać z załącznikami?? to by się mijało z celem..ewentualnie jakis notifier o nowej poczcie no i w tym wbudować funkcje do wysłania mail smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.