Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Statusy i "Strzałki"
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
Olórin
W ustawieniach paska narzędzi jest opcja "Strzałki" po jej włączeniu po naciśnięciu przycisku nic się nie dzieje(menu jest w strzałce) można by zamiast tego dać dla gg okienko od statusu opisowego a dla kLana(i inncyh sieci bez opisów) poprostu otwierało by się menu smile.gif
Ludwik
To nieprawda że nic się nie dzieje.
Po wyłaczeniu strzałek cały przycisk działa jak strzałka. Czyli logicznie.
Olórin
ale gdyby przy włączonych strzałkach po naciśnięciu przycisku(nie strzałki)pojawiało się okienko do zmiany opisu to chyba by niezaszkodziło smile.gif tak jest np. do dodawanie ludzi(jak są strzałki jest to szukanie, jak niema to menu smile.gif)
Ludwik
Ahhh... chodzi ci o menu z przyciskiem gg.
Rzeczywiście - ono zachowuje się inaczej niż reszta, to chyba jakieś przeoczenie. W takim razie przyłączam się do twojego apelu.
shw
dobra - ja jakis glupi jestem, ale o co chodzi?? moze jakis screen (i tak wlasnie kochane dzieci dziala na mnie nauka - zamiast wiedziec wiecej, moj mozg przestaje wogole funkcjonowac smile.gif)
Olórin
chodzi o strzałki(np. takie jak obok Wstecz w IE:) pod którymi jest menu...a w konnekcie jak włacze strzałki(dla paska narzędzi z sieciami, czyli gg i klan) to pod przyciskiem(nie strzałką) nic niema sad.gif dla gg powinno być Zmiana opisu a dla kLan'a albo menu albo brak strzałki!!

ps. niewiem jak to inaczej wytłumaczyć smile.gif
ps2.strzałki właczasz klikając prawym klawiszem myszki(albo innego urządzienia wskazującego tongue.gif )na pasek z sieciami(czyli np. na ikonke gg smile.gif
shw
aaaaaaaaa - mowilem - za duzo nauki smile.gif [nie uzywalem tego, wiec nie zalapalem :oops: ]
ano to sie przylaczam do tego [chociaz nie uzywam, ale blad to zawsze blad (ew. niedopatrzenie)]
miluti
Dodam swoje trzy grosze w tej kwestii...
Zauważyłem małą niekonsekwencję w przypadku gdy w menu są widoczne strzałki: klikając na wybraną ikonkę uruchamiana jest przypisana domyślnie akcja, czyli np. dla ikonki Konnekta jest to wyświetlenie okna "O programie...", ikonka "Kontakt" to wywołanie okna wyszukiwania (w WA Pilocie nie ma żadnej :? )...
Akcje domyślne są ok, natomiast to do czego chcę się "doczepić" to ich pozycja na liście dostępnej po naciśnięciu strzałek. Wydaje mi się że akcje domyślne powinny być na pierwszym miejscu na liście dostępnych opcji.

Wiem że się czepiam szczegółów ale to jeszcze nie koniec... :twisted:
Tak jak mi nie spodobała się :wink: pozycja opcji na liście tak komuś innemu może nie spodobać się przypisana domyślnie akcja, dlatego sądzę że dobrym rozwiązaniem byłoby wprowadzenie możliwości edycji menu przez użytkownika.

Jeśli ma to związek z XML-em i było wcześniej omawiane lub jest w todo to potraktujcie to jako jeszcze jeden głos za biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.