Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Kilka sieci jeden kontakt
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
boogi77
Pasowało by, żeby w konnekcie była możliwość dodawania identyfikatorów w różnych sieciach do jednego kontaktu. Wiem, że jest wtyczka która to umożliwia, ale ona tak jakby mało funkcjonalna jest :/ Fajnie było by też gdyby rozmowy z jednym kontaktem który ma identyfikatory w różnych sieciach mogły sie odbywać w jednym oknie, a o zmianie sieci z której pisze nasz rozmówca informował co najwyżej jakiś tekst w stylu "Sieć zmieniona na Tlen" naprzykład biggrin.gif Przy okazji przyłączam się do prośby o zakładki z kontaktami w oknie wiadomości biggrin.gif Pozdrawiam!
arct!c
Wydaje mi sie ze do metakontatkow daloby sie taka opcje dorobic , jedno okno rozmowy. A co do zakladek to duzo o tym bylo i rezultat mamy narazie taki ze nie ma ich.
boogi77
ale te matakontakty to jakieś takie są troche nie teges... :/ Konnekt jako multikomunikator powinien od początku obsługiwać wiele sieci w JEDNYM kontakcie.
TaO
no ale wiesz... K. sie ciagle rozwija, Zespol K. wychodzi z zalozenia zeby zrobic lepiej ale dluzej niz gorzej ale krocej - patrz padu-padu tongue.gif Tak mi sie wydaje...
Aule
YY, a co jest takiego nieteges w MetaK? Ja uzywam bez przeszkód, z tego co napisałeś nie ma tylko informacji z której sieci pisze, ale to przez UI K(bądź kIEview, nie wiem które nie obsługuje MEX_DISPLAY). Jeżeli jest mało funkcjonalna, to powiedz co zrobić, żeby była. W K wtyczek sie nie dubluje, w obecnej wersji nie będzie na pewno lepszej wtyczki od metakontaktów, więc lepiej coś zaproponuj...
Zakładki w jednym oknie sa niemożliwe do wykonania w obecnej wersji.
saCOOL
QUOTE
Zakładki w jednym oknie sa niemożliwe do wykonania w obecnej wersji.


Szkoda sad.gif a planujecie to zmienić?
Aule
hao'a pytaj(nie wiem, jak sie odmienia Jego nick wink.gif ), mozliwe, że będa wbudowane w podstawową wersje 0.7 wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.