Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Dark Dragon
Konnekt | Forum > Dodatki > Wasz Konnekt
WhiteSmurff
Standardowy konnekcik lekko zmodyfikowany przezemnie. Calkiem niezle wyglada przy ciemnej kompozycji pulpitu. Wtyczki jak widac: checky/kpilot2/kaway/faworki/sprzataczk/kzmieniacz/kdodatki + standardkowe

1) Czcionki standardowe (verdana), kolorki w oknie czarny, kolorki (808080 i c0c0c0)
2) Styl CSS: wlasny (click!)c
3) Schemat ikon: ArkCrystal
4) Theme kNotify: RoyalGraphite
5) kStyle: brak =)
6) pakiet emotikonek: Mac Blue
7) schemat dzwieków: moze nie widac ale jest elektro =)
8) stylexp bo malo zjada cpu/ram kompozycja: Sentimel Grey




Do calosci jesli ktos chce dodaje styl do samurize (statystyki zamieszczone na ostatnim screenie) + info o ile bedzie potrzebne =) Jesli chodzi o css'a to jest przerobiony styl Clear (click!)

Co do samych plików to dorzucam plik css (dark), pliki psd do zmiany w oknie rozmowy (chodzi tutaj o dodanie wlasnego avatara), oraz styl do samurize.

UPDATE: Wrzuciłem unowoczesnione pliki jpg oraz css w stylu + zmienilem troszke ułozenie calego stylu dlatego prosze o ponowne sciagniecie plikow dark.rar oraz psd.rar. Ostatni błąd polegał na złym dobraniu kolorów gratientow laczacych sie z dragon.gif (rowniez zmieniony) co powodowalo nieladny efekt na duzych gamach
riddle
Mlask, lubię ciemne kolorki. Btw, opisz który plik który. I to wypunktowanie… nie wiadomo o co chodzi, dopóki nie otworzy się tamtego posta z wytycznymi… poprawisz? smile.gif
WhiteSmurff
wpadlem na to pozniej po wcisnieci wyslij lecz bylo jush za pozno i musialem czekac ash ktos zmoderuje =) teraz jush powinno byc all ok

// Cytat wyciąłem.
Dudus88
Sorka moze walna najoms [?] gafe albo cus ale gdzie mam te pliki wypakowac ktore wsadziles do sciagniecia? wdzieczny bym byl jezeli napisaliscie mi dokladne sciezki smile.gif

// Cytat wyciąłem.
Paveu
Gdzie sie ustawia to obramowanie??
Twoje jest naprawde cool wink.gif
.misiek
yyy, obramowanie K to IMHO styl Windowsa jest :]
B4r+
Witam ja mam pytanie jak te statystyki zainstalować bo jakoś nie mam pomysłu =]
dantley
QUOTE(B4r+ @ 25.01.2006 - 16:27) *

jakośnie mam pomysłu =]


Klik...
B4r+
Chyba was zawiodę bo ja jestem niemiecko języczny i mój angielski jakby to powiedzieć ogranicza się do bardzo podstawowych słow i niezbyt rozumiem co tam piszę =/
WhiteSmurff
tutaj masz download bezposrednio clienta: Click!. Po zainstalowaniu kolo zegarka pokazuje Ci sie ikonka programu (w trayu) i tam bierzesz select config file-> i wybierasz sciagniety plik to tyle

// Cytat wyciąłem - prosimy nie cytować całego ostatniego posta w temacie.
Grandia
faniutki, ale jak dla mnie to takie kolorki powinny byc czerwone ...tongue.gif moze dlatego ze mam sentyment do RedDragonka mojego biggrin.gif
TaO
Jakieś takie duże... za duże tongue.gif Ale wygląda ładnie, tylko ciekawi mnie jedno... co ma smurize do K. ? ohmy.gif
szorti
mam taki problem z tym skinem (okienko rozmowy)

http://img332.imageshack.us/img332/4818/zrzut5tt.jpg]
riddle
Zmień w Wygląd tło wiadomości bądź poczekaj aż autor stylu doda do CSSa reguły dla recvnext i sendnext nadpisujące Twoje wartości.
Keleos
Ja mam takie małe pytanko.. Czy da się zrobić żeby zamiast tego zmoka ( dragon.gif) było jakieś zdjęcie ( da się .. wiem.. ) ale żeby każdy kontakt miał inne zdjęcie.. ? Proszę o odpowiedź na mail bądź na forum .. : )
Graveer
W opcjach kontaktu możesz sobie zmieniać styl okna rozmowy jaki ma być akurat tylko przy danym kontakcie. Zrób kilka/naście kopi tego stylu, pozmieniaj obrazki i po przypisuj do każdego kontaktu osobno.
pzdr
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.