Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: 'szukaj znajomych'
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
mmaciek
Witam,

Gdy szukam znajomych to fajnie byloby moc wyslac im wiadomosc, nie muszac wczesniej dodawac ich do listy, jak ma to niestety tutaj miejsce.

Pozdrawiam.
Olórin
hmmm..... właściwie to mogło by coś takiego być... albo dodaj jako osobę "nie na liście", coś takiego jak jakiś nieznajomy napisze do ciebie i masz go na liście z wykrzyknikiem no i w menu kontekstowym jest "Dodaj do listy" smile.gif
dedec
popieram...
Mi bo to się bardzo sprzydało..
Bo co chwile mushe dodawc kogos a potem kasowac !
lord
No i jeszcze jedna rzecz o której wszyscy zapomnieli !! Obudźcie sie i dodajcie tą funkcje !!!!!!
korro
witam, popieram button "Rozmowa" przy wyszukiwaniu kontaktow !!!
daroc
A mi się marzy, żeby - dodając kontakt - można było od razu edytować informacje o użytkowniku. Bo teraz to trzeba najpierw go dodać, potem znaleźć na liście i dopiero edytować... sad.gif
Sija
QUOTE(daroc)
A mi się marzy, żeby - dodając kontakt - można było od razu edytować informacje o użytkowniku. Bo teraz to trzeba najpierw go dodać, potem znaleźć na liście i dopiero edytować... sad.gif


nieglupi pomysl wink.gif
ja jestem zdecydowanie za tym, zeby po dodaniu kontaktu przynajmniej od razu sie zaznaczal na liscie kontaktow, bo rzeczywiscie szukanie go pozniej jest denerwujace.
Olórin
Popieram!!!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.