Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: voice
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
k4410ph
wejdzcie sobie na www.paltalk.com i zobaczcie jaki fajnie mozna gadac przez mikrofon i oczywiscie tez firewallowcy tez moga gadac !. czy czegos takiego samego by nie mozna zrobic, bo to co ja widze na gadu gadu, tlenie i itp. ciagle zawadza ten firewall, a pozatym sie dziwie dlaczego nikt czegos takiego samego nie moze zrobic ? Czy to az takie trodne ?


ps. i odwiedzcie yahoo.com
Olórin
taaa... technicznie wykonalne ale masz kilkunastomegabitowe łącze żeby obsłużyć te rozmowy(w paltalku idą przez serwer, przynajmniej w pokoju smile.gif???? ta opcja rozpowszechniła by pewnie konnekta(większośc ludu wpolsce to firewallowcy) ale rozmowy wtedy by niedziałały bo łącze było by zaphane smile.gif
Ludwik
A czy ja wiem czy by rozpowszechniała? Nie znam nikogo kto by rozmów głosowych używał (oprócz testów) a mam kilkudziesięciu znajomych na gadu-gadu :]
Olórin
no nawet jakby nie to i tak na serwer trzeba dobre łącze smile.gif

ps.niemam problemu firewalla bo zrobiłem sobie forwarding :]
k4410ph
ja mam niekiedy 20kb/s lacze i dobrze dziala przez paltaka.
Olórin
ja mam namyśli łącze serwera paltalka czy naszego serwera rozmów głosowych (dane musiałyby iść od osoby A do serwera i od serwera do osoby cool.gif widziałem takie rozwiązania (praktycznie gotowe) w kodzie (ale serwer był na windowsa)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.