Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Kto mnie ma na liście, a ja go nie mam
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
pandora_
Dość długo korzystam z konnekta, nie jest skomplikowany ma wszystkie funkcje co się przydają jednak zawsze brakowało w nim tego co ma miranda... pewnej funkcji.
W programie miranda są w specjalnym zaznaczeniu ukazane takie kontakty gg których nie masz na liście natomiast które mają Ciebie, oczywiście kontakt taki jest widocnzy gdy zmieni status z niedostepnego na zaraz wracam bądź dostępny. Wg mnei ejst to wspaniała funkcja, gdyż widzimy osoby które mają nas na liście a ich numeru my nie posiadamy.
Wspaniale by było gdyby ktoś postanowił napisać tą cudną wtyczkę smile.gif

pozdrawiam smile.gif
Aule
To jest błąd protokołu i zawsze może zostac naprawiony.
winthux
Ale to w niczym nie przeszkadza, żeby wykorzystać go dopóki można wink.gif
Aule
Jak chcesz robić coś, co może zniknąć ot tak, to rób wink.gif
Puma
Przez wtyczkę 'Kdodatki' można sprawdzić, klikasz PPM na kontakcie, należdzasz na 'Kdodatki' i widzisz różne ciekawostki.
Olórin
Jak do tej pory nie poprawili to raczej już nie poprawią ;p

Puma - tu chodzi o wykrycie osób których Ty nie masz na liście, ale one mają Ciebie...
winthux
a ktoś wie dokładnie na czym ten błąd polega?
Olórin
Tak... Dostajemy pakiety u statusie użytkowników których nie mamy na liście (a oni nas mają). Z tego co pamiętam to chyba nawet w logach się pojawiały wink.gif

edit: śmiem twierdzić że ten ficzer już nie działa....
wizard3k
No i powstała wtyka do teog więc chyba topic Close smile.gif).. Pomysł jest dobry bo była to jedna opcja, którą zapamiętałem po mojej krókiej przygodzie z Mirandą smile.gif.. A co do

QUOTE
Jak chcesz robić coś, co może zniknąć ot tak, to rób


A co bylo z Niebiskim sloneczkiem w GG ?? wink.gif
psota
Jeszcze linka przed zamknięciem trzeba dać wink.gif
http://www.konnekt.info/forum/index.php?showtopic=5688
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.