Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Dźwięki z GG7.0
Konnekt | Forum > Dodatki > Zestawy dźwięków
Tweex
Przeniesiony zestaw dźwięków z GG7.0 wink.gif Całe dwa orginalne dźwięki biggrin.gif Ale niektórzy są do nich przyzwyczajeni wink.gif

Pozdrawiam! smile.gif

Załączniki

riddle
Ty jakąś propagandę tu prowadzisz, cholercia! wink.gif

A na serio, to dzięki za skopiowanie GG7 na Konnekta. wink.gif Razem z stylem okna rozmowy można zrobić sobie normalnie port. :>
zhvir
Heh.. jak słyszę te dźwięki to mnie normalnie kur..ca bierze. Ale może są ludzie, których to podnieca rolleyes.gif
Sephiroth
Mnie nie podnieca, ale pobrałem sobie smile.gif.
Tweex
Jak mi się będzie nudziło to może przeniose styl CSS biggrin.gif A tak serio to mam Konnekta od kilku dni i baaaaaaaaaaaaaaardzo mi przypadł do gustu smile.gif Wreszcie nic się nie wiesza...

A schematy przenoszę z przyzwyczajenia wink.gif Chcę żeby mój Konnekt na razie wyglądał jak GG7 a potem stopniowo będę z tego schodził smile.gif

Przez drastyczne zmiany moge się zamknąć w sobie biggrin.gif
Lisuu
E tam, te dwa dzwonki są dosyć popularne więc ja też je sobie pobiore smile.gif Mimo tego pozostałe wolne miejsca trzeba uzupełnić.
Trial
QUOTE
Tweex: Jak mi się będzie nudziło to może przeniose styl CSS [...]

jest przeniesiony caly styl z GG 7.0
mozna go pobrac Tutaj.
wystarczy czasami na forum poszukac.
wizard3k
Popatrz na datę. Miesiąć przed tym jak opublikowałeś smile.gif. Tak na przyszłość tongue.gif
Trial
uooooo faktycznie smile.gif
ale nie szkodzi poinformowac i tak smile.gif
hihi smile.gif wink.gif biggrin.gif
Robert051
no nareźcie mam te dwa dzwieki

ps. mam je tylko dla tego że je slychc w drugim pokoju a reszte dzwiękow to tylko takie piskniecie
Pat91
Jestem początkującym klientem Konnekta i mam takie pytanie czemu nie mam tych dźwieków z gg, gdy dostane jakąs wadomosc to nie ma żadnego dźwieky mad.gif Prosilbym o jaką prostą instrukcjię, z góry thx
saCOOL
Ściągasz paczke z dźwiękami (pierwszy post - musisz kliknąć na załączniku lewym klawiszem myszki a następnie określić miejsce na dysku, gdzie ów plik ma zostać ściągnięty), następnie rozpakowujesz pliczek (musisz mieć program winzip lub winrar, najlepiej ściągnąć z neta: www.google.pl i wpisać winzip lub winrar. Potem poszukaj, ściągnij na dysk i zainstaluj - dzięki temu zabiegowi będziesz mógł rozpakować ściągnięty plik: prawym na niego i Rozpakuj Tutaj) do folderu Konnekt\sounds (tam, gdzie zainstalowałeś Konnekta).

Następnie uruchamiasz Konnekta (2 razy klik na ikonce), wchodzisz w Ustawienia - Interfejs - Dźwięki, oraz klikasz na Wczytaj Zestaw (1 raz klik na guziku o nazwie Wczytaj Zestaw). Szukasz docelowego Schematu, wybierasz a następnie kilkasz Otwórz. Potem już tylko OK. i gotowe biggrin.gif.

tongue.gif tongue.gif tongue.gif
toommy
Tweex czy są jeszcze inne dzwięki z GG 7.0 jeśli tak to bym bardzo prsił o ich wystawienie na tej stronie
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.