Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: bugs!
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Sija
1] w wyszukiwaniu, nie widac nazwiska osob znalezionych
2] w statusie i w opisach w XML'u [ tip="sth" ] nie da sie wstawiac znaczka &, bo znika z opisu i z dymka
Matzec
1. Nazwisko nie jest chyba wysyłane przez serwer GG, gdyż oryginalny klient także go nie wyświetla.
2. A to już zgłosiłem do działu Support na stronie ;P
Ludwik
Matzec ma raje. Serwer zmienił sposób wysyłania i nazwisko poawi się tylko jeśli wpiszemy je w warunkach wyszukiwania. Konnekt nie może nic na to poradzić.
Sija
sux... a co ze & ? bo to na pewno mozna naprawic, chyba szybko
kox
To zapewne przez to, że znaczek & działa jako znacznik podkreślenia literki skrótu klawiszowego. Mimo, że ty nie widzisz tego znaczka, to z drugiej strony (czyli na oryginalnym GG) widać go, a chyba o to chodzi :wink: Nie wiem tylko czy widać to na innych Konnektach.
Sahasrara
Ja znalazłem jeden malutki bug z dźwiękami i uznałem że nie warto zakładać dla niego nowego tematu. Mianowicie w menu Interfejs/Dźwięki przy odgrywaniu dźwięków, Konnekt nie reaguje na co drugie kliknięcie w przycisk >. Niby szczegół, ale nie mógłbym spać w nocy gdybym o tym nie napisał. wink.gif
case
juz ktos pisal na ten temat na forum.
---------------------------
www.rap4u.prv.pl
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.