Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: exPiMP
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
mrowkab
Przepraszam jeżeli już coś jest na ten temat albo zdublowałam czyjś pomysł ale niestety/stety wyszukiwarka na wiele mi się nie zdała...

Zastanawiam się czemu jeszcze nie ma w exporcie listy/ustawień jakiejś automatyzacji? Mam na myśli to że np. Konnekt automatycznie co jakiś czas exportuje nam odpowiednie ustawienia w jakieś bezpieczne miejsce na dysku. Sama nie raz przy jakiś niechcianych błędach potraciłam listę... pewnie byłoby by to praktycznie nie tylko dla mnie.
Mozilla potrafi a Konnekt nie może? biggrin.gif
dulek000
Skrypt backup do wtyczki Checky, odpowiednia opcja K+ pozwalają na backup całego profilu.
wizard3k
Ale czy nie mozna by tego poprostu uproscic? Nie kazdy korzysta z Cheky.. Chyba takie cos mozna umagicznic smile.gif
mrowkab
QUOTE(dulek000 @ 28.09.2005 - 14:09)
Skrypt backup do wtyczki Checky, odpowiednia opcja K+ pozwalają na backup całego profilu.
*


Odpowiednia znaczy jaka? Myśle jednak że propozycje są jednak od tego by w przyszłości były brane pod uwagę...
Aule
Wtyczka K+....
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.