Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: nie zapamietany status - pomocy
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
Sitael
dry.gif Zmieniłam w ustawieniach status na: zapamietaj ostatni, i nici, bo konnekt uparcie po starcie otwiera - co bym nie robiła - jako niedostepny, czy ktos może wie, jak ten śliczny program przekonać zeby na starcie sam, automatycznie ustawiał mi - "ukryty"?
Prosze bardzo o pomoc. sad.gif
Spass
Może włącz Ustawienia -> Połączenie -> Łącz automatycznie. Powinno pomóc. No chyba że sie myle...

A tak poza tym - jeśli chcesz status "ukryty" to zamiast "ostatni" nie lepiej ustawić "ukryty"? wink.gif
damndog
a jak ustawic, zeby dwutlenek na starcie robil sie ukryty? to ci zagadka! biggrin.gif
Sitael
Właczenie w ustawieniach podziałało smile.gif

>>A tak poza tym - jeśli chcesz status "ukryty" to zamiast "ostatni" nie lepiej ustawić >>"ukryty"? wink.gif
Inny Kolega zasugierował mi wcześniej ze to powinno działac więc tak ustawiłam: czyli na ostatni
Okazuje się że jak się właczy co trzeba działa jak chcę:D i w trybie jaki wybiorę biggrin.gif
Dziękuje za pomoc wub.gif
Spass
QUOTE(damndog @ 4.10.2005 - 20:22)
a jak ustawic, zeby dwutlenek na starcie robil sie ukryty? to ci zagadka! biggrin.gif

O ile mi wiadomo dwutlenek zapamiętuje ostatni status, więc przed wyjściem z Konnekta należy ustawić na Tlenie status Ukryty
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.