Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Minimal
Konnekt | Forum > Dodatki > Wygląd > Okno rozmowy (kIEView)
mash
Styl stworzony dla własnych potrzeb, lecz może przypadnie komuś z was do gustu wink.gif



W opcjach wtyczki należy "zaptaszkować" dwie opcje grupowania smile.gif
Kliknij, aby zobaczyć załącznik (m_minimal.zip)

Jak będą jakieś błędy itd. itp. proszę pisać w wątku.
riddle
Jak on jest minimalny, to ja nie wiem co Ty robisz maksymalnie. smile.gif

Ale mi się podoba, chociaż to nie moje klimaty.
mash
Na samym początku była wersja minimalna biggrin.gif po poprawkach jakoś tak wyszło że nazwa została wink.gif
MihAoo3k
ladne:)..ale chyba bardziej by mi sie podobalo jakby byly inne kolory:)..
Riddle powinien zajrzec do tego smile.gif..
StRuGi
IMHO najlepszy styl okna, nie ma sobie rownych biggrin.gif
arct!c
bardzo ladny styl, proponuje rozszerzyc o inne wersje kolorow smile.gif
NelQ
Mnie też bardzo się podoba, ale w innej wersji kolorystycznej byłby ładniejszy IMO.
mash
Ostatnio nie mam czasu aby pogrzebać, ale skoro ktoś jest w stanie i lubi sobie troszke pogrzebać to prosze bardzo smile.gif ... szczerze, to różne inne modyfikacje mile widziane wink.gif
NelQ
Wiec ja jak bede miał chwilkę to mogę coś skombinować. Zainteresowanych prosze o propozycje zestawów kolorów smile.gif
riddle
Czarny, ciemny, darkowy. smile.gif
jiobel.
Należycie minimalny.
NelQ
Postanowiłem narazie zabrać się za 'naprawdę minimalny' styl. Wersja beta jest już gotowa, wstawie tu link gdy tylko temat zostanie zatwierdzony przed moderatora smile.gif

Co do zmiany kolorów tego stylu to też zrobię, ale za jakiś czas, jak skończę ten nad którym pracuje.

// Klik...
.nomis
Styl jest boski. Świetny, naprawdę. TYLKO CZEMU TO WSZYSTKO JEST TAKIE OGROMNE!! Ja jeszcze widzę jako tako, a te litery zajmują masę miejsca. wink.gif

***
Po zmianie wielkości czcionek styl jest o wiele bardziej do zniesienia. Jest świetny!
TaO
o boze, ratunku... jak dla mnie to to jest nie wiadomo co, jedyne co mi sie podoba to ten zegarek kolo... ymm zegarka biggrin.gif
jiobel.
sugestia:
@lhs: chyba wygodniej byłoby używać forum, gdyby linki były opisane.


QUOTE
// Klik...


___________________________

Podpisuję się pod tym obiema rękoma. Nie piszmy linków na zasadzie „kliknij tutaj” | „klik” … //rid
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.