Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Problem z IP
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
sarinnn
W jednym z moich kontaktow jes wyswietlany bledny numer ip...
Wyglada to tak... Moja ma u siebie w domu K. Ale kiedy przyjedzie do mnie do kafe to uzywa gg... W moim konnekcie zapamietal sie adrez z mojej sieci lokalnej... Co jak co ale czy Konnekt nie powiedznien sprawdzac IP za kazdym razem a nie tylko raz ??
Ludwik
Moja teoria jest taka, że gg twojej mamy w domu nie przekazuje ip (brak połączeń bezpośrednich, za NATem, itp.), a dopuki konnekt nie dostanie nowego ip - pokazuje stare.
werw0e
ja tak troszkę zejdę z tematu ale dobrze by było gdyby można było ip sobie skopiować używająć Ctrl + C tj taka informacja była wyświetlana gdzieś w więcej
sarinnn
Ludwik: Nie chodzilo mi o moja mame biggrin.gif:D Ale niewane biggrin.gif:D Problem wyjasnilem laugh.gif
Ludwik
QUOTE(sarinnn)
Ludwik: Nie chodzilo mi o moja mame biggrin.gif

:oops: Przepraszam, nie wyspałem się. Reszta mojego postu pozostaje bez zmian wink.gif
hao
Ludwik - i tak jest w istocie... Gdyby usuwał tą informację, założę się że każdy chciałby żeby ona tam jednak pozostawała smile.gif
Lukas77
Tak Hao, ja jestem bardzo wdzięczny że ta informacja tam pozostaje... Raz już mi się to przydało wink.gif
sarinnn
Moze jakis guzik do usuwania IP ??? To tylko propozycja biggrin.gif

Pozdro
Olórin
moze oznaczac stare ip(teraz gg niedotstarczyło innego) np. na szaro smile.gif
Peper
Proponuje też zrobić bazę IP żeby wykrywać fake'i biggrin.gif
cRoMo
Fake'i ???
Peper
np jak ktoś ma 10 numerów gg biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.