Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: jetAudio
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
Sahin
Witam
Czy będzie wtyczka obsługująca jetAudio, bo jak wiadomo, nie samym Winampem człowiek żyje biggrin.gif
arct!c
watpie ze bedzie wink.gif ale masz jeszcze pro foobara, i wmp smile.gif
Sahin
Foobar za skąpy (chodzi o funkcje wygląd), a wmp za mulasty i niepraktyczny biggrin.gif
Bardzo zresztą lubię jetAudio i nie chciałbym z tego powodu z niego rezygnować i nie zrezygnuję wink.gif
Lucek
QUOTE(Sahin @ 30.09.2005 - 20:23)
Foobar za skąpy (chodzi o funkcje)
*



Chyba jesteś pierwszą osobą, od której słyszę, że Foo jest skąpy w funkcje. Ascetyczny wygląd (standardowo) to ok, zrozumiem ale funkcje? smile.gif
Sahin
Mój błąd, chodziło mi o wygląd nie o funkcje biggrin.gif Funkcji ma dużo, chyba... tak myślę. Nie wytrzymałem tak długo z nim, żeby się o ich ilości przekonać właśnie przez wygląd. Przejęzyczenie - już poprawiłem biggrin.gif
atol
ale przecież jest SDK do kpilota2
arct!c
ja uzywam surowego i bardzo mi sie to podoba, z tego wzgledu ze odtwarzacz to odtwarzacz a nie choinka Bożonarodzeniowa ma mi dobrze sluzyc smile.gif Zżerac mało ramu (Uzycie pamieci 3 516 K - zobacz ile masz na winampie 5.0 ^^)i wlasnie to mnie przekonalo do Foobara:)
Sahin
No jest, ale ja nie mam pojęcia co się z tym robi :]
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.