Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Pomocy --> Need konto www
Konnekt | Forum > Offtopic > Hydepark
sarinnn
Zwracam sie z prosba do Hao i Torna...
Chodzi o 15-16 Mb konto WWW... Tematyka Strony byc system Papierowego RPG Warcraft tworzonego od podstaw przez mojego znajomego.. Ma on niestety problem z umiszczeniem genialnie opracowanych plikow (podrecznika gry) na innych serverach...
Wystepuje z zapytaniem czy na staminie moglo by sie cos takiego znalezc...
Prosze o pomoc w tej sprawie i o odpowiedz !!

Pozdrawiam

Lukasz (Sarinnn)
Ludwik
A z czego wynikają te problemy? O serwery w dzisiejszych czasach chyba nie trudno (?!).
hao
Serwer na którym stoi Stamina nie jest serwerem dedykowanym... Korzystamy z gościnności. Jak post wyżej, nie powinno być większych problemów ze znalezieniem takiej ilości wolnego miejsca. Chociażby na darmowych kontach (jak nie jedno konto, to kilka smile.gif)
Olórin
zobacz members.lycos.co.uk tam są darmowe konta z php i mysql...
w najbliższym czzasie będą przenosić serwer do sztokholmu i może działać wolniej ale ja na tym postawiłem 2 fora i stronke i nienażekam :]
50 mb miejsca
sarinnn
Dzieki wielkie za opinie i pomoc...
Cobra
QUOTE(Olórin)
zobacz members.lycos.co.uk tam są darmowe konta z php i mysql...
w najbliższym czzasie będą przenosić serwer do sztokholmu i może działać wolniej ale ja na tym postawiłem 2 fora i stronke i nienażekam :]
50 mb miejsca


Postawiles 2 fora? Moze phpbb 2.0.4? Bo sa problemy z 2.0.4 i lycosem...
Olórin
invision board 1.1 smile.gif
shw
inv RULEZ biggrin.gif
undying
sarinnn jak juz stronka ruszy to podrzuc adres chetnie bym obejrzal bo lubie warcrafta
sarinnn
Straona jest... niestety server na ktorym jest niedziala i nie mozna zadnych plikow pobrac !!!

http://ashenvale.xgamer.pl/rpg/index.htm
Olórin
QUOTE


UWAGA - JESLI NIE MOŻESZ SCIAGAC PLIKÓW -
sprubujcie pod TYM ADRESEM


ten błąd wygląda strasznie tongue.gif
Przemekc1
QUOTE(Olórin)
zobacz members.lycos.co.uk tam są darmowe konta z php i mysql...
w najbliższym czzasie będą przenosić serwer do sztokholmu i może działać wolniej ale ja na tym postawiłem 2 fora i stronke i nienażekam :]
50 mb miejsca


Jak tam można się zarejestrować? Pisze, że jst darmowe, a trzeba zapłacić 2 dolary.To i nie dużo ale o co w tym wszystkim biega
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.