Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: SzybKmail
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
damndog
tęsknie za ta opcja z tlenika...wink.gif wtyczka zastapilaby polecenie wyslij email'a z menu kontekstowego otwierajac male okienko cos na wzor tego sms'owego. od razu zaznaczam, ze nie chodzi mi o klienta mailowego, tylko maksymalnie uproszczona jego wersje. a chodzi o wykorzystanie protokolu do tego, do czego zostal stworzony wink.gif podstawowa cecha wtyczki oczywiscie bylby brak mozliwosci dodawania zalacznikow smile.gif byloby tylko pole "do", miejsce na tresc i przycisk wyslij.
ewentualne opcje: dodatkowe pola odbiorcy/ow (ukryta kopia itp), wybor wielu kont smtp, wspolpraca z emnotify (odpowiadanie?)
nie pamietam co jeszcze wymyslilem... wink.gif


ps. tak, wiem ze mozna uzywac klienta poczty "normalnego" tongue.gif
mlodass
kazdy by to chcial, niestety na glowie jest wiele wazniejszych spraw niz taki dodatek do konnekta. zreszta to nie jest takie proste, bo to jest prawie jak napisanie klienta mailowego, przynajmniej tak mi sie wydaje.
KoSiarzPL
Pffff zadnego klienta nie trzeba pisac. Trzeba tylko wczytac z okna tekst maila i wyslac jedna paczke na serwer.
Olórin
Najprościej zrobić to jako skrypt do SMS....
damndog
QUOTE(Olórin @ 5.10.2005 - 08:15)
Najprościej zrobić to jako skrypt do SMS....
*


skrypt ktory logowal by sie na webmaila i wszystkie pola uzupelnial, cos takiego? i podobnie jak z bramkami trzebaby utworzyc kilka skryptow dla najpopularniejszych portali:) niestety moja znajomosc programowania ogranicza sie do przegladania zrodel tongue.gif
ORI
Widze ze jest taka wtyczka ktorej autorem jest Sija ale nie dziala... Jest skryptem do bramki sms...
arct!c
i tak jak zawsze - pomysl jest, checi sa ale.... no wlasnie, ale nie ma kto wykonac i dzieje sie tak z wieloma ciekawymi pomyslami.
piotr.ek
Przeciez jest tyle wazniejszych rzeczy... wink.gif
damndog
po co pisales tego posta? jak sam zauwazyles:
QUOTE(piotr.ek @ 5.10.2005 - 16:32)
Przeciez jest tyle wazniejszych rzeczy... wink.gif
*


biggrin.gif
jesli ktos ma jakies wskazowki, to moze sam sie za to zabiore, ale len jestem, wiec nic pewnego wink.gif ale juz poczynilem ku temu kroki i znalazlem open source'owy mailer z wiersza polecen tongue.gif
macie3k
a czy nie wystarczyłby skrypt do Checky`ego wykorzystujący funkcję mail() ?
Olórin
nie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.