Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Problem ze statusami
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > GG
cebit
Witam

Od kilku dni konnekt ma problem z wyswietlaniem statusow. Pobiera kilka, a reszty nie, jestem pewny ze te osoby, ktore sa bez opisu maja ustawiony. Chodzi tu o osoby o statusie niedostepnym z opisem. Przeinstalowanie programu nie pomoglo, w kofiguracji rowniez nic nie zmienialem.

Z gory dzieki za pomoc.
riddle
Napisz jakie masz wtyczki, możesz skorzystać z tego narzędzia aby je wylistować na forum.

Sprawdź czy innym klientem GG możesz odczytać opisy tamtych osób, a nie „bądź pewien”.
cebit
Jednak okazalo sie, ze wszytsko dziala, ale dziwi mnie to, ze nagle kilkunastu osobom z mojej listy zniknely opisy, no nic, sorka za zamieszanie i dzieki za pomoc.
IceManSpy
Ja mam taki sam problem. Moje wersja konnekta to 0.6.22.137
I ostatnio nie chca mi wyskakiwac opisy. Kiedy wlacze konnekta opis maja osoby tylko dostepne/zaraz wracam i jak wykryje kogos niewidocznego to pokazuje. Reszta nie ma opisow. Czasem co kikla wlaczen konnetka pojawiaja sie ale to jest jak na loterii. Dlaczego?
Zainstalowane wtyczki (w uzyciu):
exPIMP
GG
GGimage
kIEview
KONNferencja
kStyle
kTransfer
notify
SMS
kSound
kUpdate
ggcrypt
kboard

Sprawdzalem gadu gadu i tez to samo wystepuje!!
NelQ
Wiec to raczej nie wina Konnekta jeśli GG też się sypie.
IceManSpy
QUOTE(NelQ @ 8.10.2005 - 13:49)
Wiec to raczej nie wina Konnekta jeśli GG też się sypie.
*



Tak wiec czego??
dulek000
Serwerów GG?
riddle
Jak to czego?!

Do wyboru:
  • serwera GG
  • połączenia internetowego
  • obsługi połączenia przez system / firewall
Nie-nasza-wina™

Edit: Przepraszam, okienko z odpowiedzią było za długo otwarte bez kliknięcia „Wyślij”.
psota
Ja ostatnio jak ściągnąłem GG 7.0 to zaobserwowałem opóźnienie w odbieraniu wiadomości przez Konnekta(GG => Konnekt), a w drugą stronę (Konnekt => GG) dochodziło natychmiast
jiobel.
@riddle: co ma połączenie internetowe i obsługa połączeń przez system / firewall do statusów kontaktów G-G?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.