Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Minima
Konnekt | Forum > Dodatki > Wygląd > Okno rozmowy (kIEView)
NelQ
Postanowiłem zrobić 'naprawdę minimalny' schemat więc nie oczekujcie wodotrysków. Przedstawiam wersję beta wink.gif Proszę o uwagi. Po skończeniu tworzenia tego stylu zrobię jeszcze inne wersje kolorystyczne (proszę o propozycje).

user posted image

(P.S. Linie kończące wiadomość nie są zielonkawe ale niebieskie - to wina kompresji jpeg (nawet przy ustawieniu na 100% jakości) sad.gif
P.S. 2 Nie jestem biegły w CSS'ie sad.gif Czy można ustawić tak aby wszędzie czas był wyświetlany jako '(hh:mm)' a nie tak jak jest teraz, że przy wiadomościach jest '(hh:mm)' a przy zmianie statusu '[hh:mm]' ??)
jiobel.
Mi się nie podoba. Minimalizm wcale nie musi wiązać się z ascezą. ;-)
NelQ
Może innym się spodoba - jeśli nie - trudno.
Jeśli masz jakieś propozycje to daj znać na pw albo gg/o2 - mogę zrobić inny styl smile.gif
riddle
Jak najbardziej OK. Tylko ja bym zrobił coś z tym ciemniejszym niebieskim, jest stanowczo za ciemny w stosunku do tekstu. No i ta emotka bez antyaliasingu / matte trochę ssie. :>

I nie, nie da się usunąć [] z czasu dla opisu. Tak, mnie też to irytuje.
NelQ
Zamieszczam wejsję niebieską. Później dorzucę jeszcze jakieś inne. Jeśli ktoś ma życzenia co do wersji kolorystycznej to dajcie znać.

Kliknij, aby zobaczyć załącznik (Minima_blue.zip)
user posted image
(Te linie nie są zielonkawe tylko niebieskie - wina kompresji)

--- EDIT ---
Kliknij, aby zobaczyć załącznik (Minima_green.zip)
user posted image

Kliknij, aby zobaczyć załącznik (Minima_violet.zip)
user posted image

Kliknij, aby zobaczyć załącznik (Minima_dark.zip)
user posted image

Kliknij, aby zobaczyć załącznik (Minima_dark2.zip)
user posted image

To na tyle jeśli chodzi o ten styl. Mając wersje ciemne i jasne każdy bez większego problemu może dostosować je do swoich potrzeb przez zmianę HSL, a jeśłi ktoś będzie miał jakieś specjalne życzenia to proszę dać znać smile.gif
riddle
Wiesz co, nie mam pojęcia jak to zrobiłeś, że Twój styl waży aż 42kB. :/ Coś ty tam wpakował / jak Tyś zrobił te gradienty? Moje mają przeciętnie 10kB (z tendencją w dół do nawet 4kB) maks, a nie są ubogie w grafikę, co można by powiedzieć o Twoim.
NelQ
Są takie duże bo ja idiota zostawiłem pliki w JPEG blush.gif blush.gif blush.gif
Właśnie to poprawiam i zaraz będa dużo mniejsze paczki...
Dzięki za zwrócenie na to uwagi!!

--- EDIT ---
Zrobione. Dzięki za pomoc riddle.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.