Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Przesylanie plikow dzwiekowych
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
PWNZERFAUST
Chodzi mi o taki plugin w stylu GGimage tylko z taka zmiana zeby wysylalo pliki dzwiekowe (.wav, .mp3) i przy adresacie natychmiastowo je odtwarzalo
  • blokada plikow dzwiekowych przekraczajacych pewna wielkosc
  • calkowita blokada przyjmowania plikow dzwiekowych na pasku rozmowy
  • dodanie katalogu "soundCache" na dostarczone pliki dzwiekowe (jak w GGimage "imgCache")
riddle
Widzisz, propozycja jest w pewien sposób ciekawa, lecz to zależy od preferencji. Ja rozumiem, że wtyczki można nie używać… bądź odpowiedzieć, że KTP jest do przesyłania plików… jednak tu chodzi o to, że wtyczki piszą ludzie w większości dla własnych wygód. Podejrzewam, że najprościej będzie Ci zabrać się za programowanie, bo widzisz… taka wtyczka ma małe pole działania (ja osobiście nie spotkałem się z podobną propozycją)
PWNZERFAUST
zalezy mi na prostocie uzywania (jak w GGimage: wybieranie plikow dzwiekowych only + ew. drag&drop) niestety w programowaniu jestem zielony wiec zwracam sie z prosba do /<Plugins team'u o zrobienie czegos takiego.

MiLKA zrobil GGimage wiec nie powinien miec problemu ze zrobieniem takiego plugin'a. Hao tez moglby.

UPDATE:

zapomnialem o jednej waznej rzeczy a mianowicie szybkosci odtwarzania

odtwarzanie plikow .mp3 natychamiastowo jest trudne do zrobienia bo liczy sie z linkowaniem do odtwarzaczy (winamp etc.) co za tym idzie bedzie to zbyt wolne dla przyjemnego uzytkowania ale i tak to odpada jak sluchasz muzyki

dlatego spokojnie pliki .wav wystarcza (jak w kSound)

UPDATE 2:
QUOTE(Leo @ 10.10.2005 - 12:23)
Całkiem ciekawy pomysł! Autor miał na mysli chyba krótkie pliki dzwiękowe jak te które pojawiały sie na serwerach Q albo Cs'a podczas rozgrywki! A może zestaw emot dźwiękowych który urozmaicał by rozmowe...LOL tongue.gif  laugh.gif

żadne zestawy emot dzwiekowych! to nie ma nic wspolnego z grami
Leo
Całkiem ciekawy pomysł! Autor miał na mysli chyba krótkie pliki dzwiękowe jak te które pojawiały sie na serwerach Q albo Cs'a podczas rozgrywki! A może zestaw emot dźwiękowych który urozmaicał by rozmowe...LOL tongue.gif laugh.gif

Jak narazie nie liczyłbym na wiele na miejscu pomyslodawcy poza jego własnym zaangażowaniem w erze gdy jedyne co K tak naprawde ma wspólnego z dźwiękiem to kSound... huh.gif A gdzie rozmowy głosowe... :/
riddle
Ach, te wrzaskuny? To trzeba by było być ich amatorem, nie liczyłbym na napisanie wtyczki przez aktualny zespół wtyczkopisarzy. Czemu? Są o wiele ważniejsze rzeczy do zrobienia.
atol
To powiedz mi daleczego jak jest tyle rzyczy do zrobienia powstaja nowe wtyczki? Skreślasz pomysł tylko dlatego że jest on że tak powiem rozdem z "gg UsErS". Mym skromnym zdaniem jet to pomysł udany i warty zastanowienia sie nad tym.
jiobel.
A może poczekać na wypowiedź jakiegoś dev`a?
Moje zdanie - nie chciałbym mieć takiej wtyczki u siebie w K.
GuZiK
QUOTE(atol @ 10.10.2005 - 14:27)
Skreślasz pomysł tylko dlatego że jest on że tak powiem rozdem z "gg UsErS". Mym skromnym zdaniem jet to pomysł udany i warty zastanowienia sie nad tym.
*


gg users?
raczej jabber users, gdyż znajdziesz to teraz w kliencie jabbera - Hapi. Dobre dla tych, którzy sobie klikają. Ja nawet nie używam dźwiękó w K. Co ma mi brzydkać, keidy słucham co leci w foobarze ;].

Miejmy siadomośc, że wtyczka będzie działa tylko konnekt <-> konnekt.
jiobel.
Konnekt - Konnekt, lub po zgraniu Konnekt - Happi. ;-)
bleh!
NelQ
Leo - Pomysł emot dźwiękowych był już kiedyś poruszany na forum i został odrzucony. I wcale sięnie dziwię bo też bym tego nie używał. Nie wiem czy ktokowliek zajmie się wtyczką która interesuje baaaardzo wąską grupę osób.
piotr.ek
A czy ktos zajmuje sie tymi rzeczami, ktore interesuja szerszy krag odbiorcow? Bylo juz przeciez o tym, ze wtyczkopisarze robia to, co im przydatne/potrzebne tongue.gif
jiobel.
A zazwyczaj jest tak, że to co robią jest bardzo przydatne.
Jałowa dyskusja, więc myślę, że powinien być eod, tym bardziej że były już podobne wątki.
atol
a ja dalej będe siał fermęt tongue.gif

Pamiętacie niebieskie słoneczko? Ten mały "pierdolnik" który zrobił taką furore u K.users, a przecież było dużo ważniejszych rzeczy do roboty.

co do tego pomysłu to jakoś wcześniej jak coś było konnekt <=> konnekt to było promowanie komunikatora. K.board jakoś działa i nikt nie psioczy.
riddle
Ten mały pierdolnik wymagał zerowej prawie roboty. Podobnie jak GetToKnow. Parę linijek, proof-of-concept, nierozwijany i działający na exploitach.

I też myślę, że dyskusja powinna mieć się ku końcowi.

O wiele lepszy jest Checky, o którym piotr.ek nie pamięta oczywiście, bo nie musi używać, Mirandowiec zafajdany. wink.gif (liczę, że to jako żart odbierzesz tongue.gif)
arct!c
Wedlug mnie propozycja do bani. W ogole nie przydatne. ALE TO TYLKO MOJE ZDANIE.

QUOTE(piotr.ek @ 10.10.2005 - 15:49)
Bylo juz przeciez o tym, ze wtyczkopisarze robia to, co im przydatne/potrzebne tongue.gif
*



Dziwne by bylo gdyby czlowiek poswiecal swoj cenny wolny czas tylko po to by zrobic cos czego w ogole nie beda uzywac ... tzw. pierdolnik. Docencie to ze i tak wtyczkopisarze pisza wtyczki dla siebie/was/nas nieodplatnie, za co naprawde nalezy im sie big +. Wiec nie psioczcie pod nosem ze potrzebne jest to to i to, oni tez ludzie - nie samym konnektem zyja.
piotr.ek
QUOTE(riddle @ 10.10.2005 - 19:46)
O wiele lepszy jest Checky, o którym piotr.ek nie pamięta oczywiście, bo nie musi używać, Mirandowiec zafajdany. wink.gif (liczę, że to jako żart odbierzesz tongue.gif)
*


Checky sam w sobie swietny, ale na pewno nie dla mas wink.gif (z wielu powodow) I zeby nie bylo - nie uzywam.

Mirandowiec? Lol, nie boj sie, migracja nieudana/odlozona wink.gif (tylko ze wzgledu na GGimage) Zdrada nie doszla do skutku.

Ogolnie - mala prowokacja to byla przeciez tongue.gif W ramach reakcji na standardowa odpowiedz na 95% pomyslow - "niezle, ale jest duzo o wiele wazniejszych rzeczy" tongue.gif
Olórin
Ja jako dev: Możecie skończyć już z tym że są ważniejsze rzeczy do zrobienia, czy my nie mamy czasu? To nudne. Wszyscy to już wiedzą, nie ma sensu kontynuowania tej bezowocnej dyskusji. Przyjmujemy propozycje do wiadomości, ew. dyskutujemy co by w niej ulepszyć - czy ktoś to zrobi czy nie to już jego sprawa, nie ma sensu mówić że jest ileś rzeczy w kolejce, bo i tak najcześciej robi sie to co wogole nie bylo w kolejce, a zrodzi sie jakiś dość ciekawy pomysł smile.gif

Ja jako user: Wrzaskunki są jednym z ostatnich bajerów których bym używał - działałyby równie denerwująco jak bannery z dźwiękiem (pamieta ktoś banner w gadu z noki? ten co po najechaniu dzwonił?)...
Aule
Ta, już widze kawały kolegów przesyłających dźwieki uniesienia, jak masz głośniki na full nastawione wink.gif
damndog
dla mnie totalnie bzdurne, ale zawsze sie ktos znajdzie chetny... moze lepiej zrobic opcje "otworz domyslnym programem po zakonczeniu przesylania"
PWNZERFAUST
*bump*
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.