Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: konto beta - error
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Peper
Błąd: Ten login jest w trakcie rejestracji. Jeżeli nie zostanie ona dokończona, będzie wolny w przeciągu 24h
.:..:..:..:..:..:..:..:..:..:..:..:..:..:..:..:..:..:..:..:..:..:..:..:..:..:..:..:..:..:.

Jakiś miesiąc temu podczas rejestracji konta beta zamknąłem przeglądarkę, od tamtego czasu gdy chce zarejestrowac konto o takiej co wtedy nazwie wyskakuje mi powyższy błąd. Chyba skrypt kasujący po 24h proces rejestracji nie został dokończony lub ma jakiś błąd.

Pozdrowienia
cRoMo
Nie jestem pewien, ale sprobuj moze oproznic cache i cookies (ciastczeka) swojej przegladarki.
Peper
To nie to...
zresztą treść komunikatu na to nie wskazuje.
Wskazuje raczej na to, że jest skrypt który po wpisaniu pierwszych danych w rejestracji logguje login jako podczas rejestracji, zabrakło jednak kasowania tego wpisu po upływie 24h.
Peper
hao zajrzyj tu biggrin.gif
hao
Miałem problemy z forum i widocznie nie wrzucił się mój post...

Musisz założyć pod inną nazwą... Skrypt oczyszczający nie działa bo są problemy z phpem na serwerze...
Peper
Już to dawno zrobiłem biggrin.gif Myślałem tylko, że może nie wiesz o tym błędzie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.