Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Samoistne usuwanie kontaktów!
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
crash48
Od dosc dlugiego czasu, obserwuje zjawisko usuwania kontaktow z mojej listy przez k.

Znikaja mi regularnie kontakty, ktore albo niedawno dodalem (zaznaczam iz sa dodane na stale bez zaznaczonej opcji "usun kontakt po zamknieciu programu", a z tego co zauwazylem rowniez te z ktorymi od jakiegos czasu nie prowazdzilem rozmow.
Choc dziwne jest to ze kontakty z ktorymi nie zamienilem slowa od pol roku sa na liscie, wiec to tez nie jest regula. Nie usuwa mi natomiast kontaktow z ktorymi rozmawiam caly czas, zreszta to bym zauwazyl i by mnie draznilo.
Nie mam ochoty eksportowac za kazdym razem listy jak kogos dodam, i importowac za kazdym razem jak wlacze konnekta.
Widze ze ludzie na forum maja podobny problem lecz nie znalezli odpowiedzi.
Zaznaczam tez ze nie jest to problem z zapisem przy zamykaniu konnekta, bo potrafi on usunac kontakt ktory np. przez 10 wlaczen konnekta byl, a przy 11 go nie ma...
Zaznaczam ze konnekta mam aktualizowanego, a kontakty ktore znikaja sa z GG.

Prosze o odpowiedz bo zaczyna mnie to irytowac :/ wink.gif
Aule
Pewnie jakieś błedy przy dtb. Mi kontakty nie znikały i nie znikają, wiec to tylko u "wybranych" tak jest. Zobaczymy, czy błedy dalej się będą pojawiać po pełnym wprowadzeniu obsługi dtb przez stamina.lib .
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.