Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: IP
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
Theo
witam
nie wiem czy dobre forum wiec sorki -ale chciałem zalozyc na FAQ ale nie dalo sie

a wiec

czy istnieje jakas opcja lub wtyczka blokujaca pokazywanie mojego IP u innych uzytkowników?



a i odwrotnie- u nie ktorych osob nie widac a mozna zrobic tak aby bylo widac te IP

Pozdrawiam i dziekuje za pomoc
Theo

lhs
W Konnekcie za ujawnienie Twojego IP odpowiada wtyczka kTranswer.
W GG - włączenie opcji "Użyj połączeń bezpośrednich" (chyba wink.gif ).

//a Ty brzydki wink.gif
Theo
QUOTE(lhs @ 14.10.2005 - 12:37)
W Konnekcie za ujawnienie Twojego IP odpowiada wtyczka kTranswer.
W GG - włączenie opcji "Użyj połączeń bezpośrednich" (chyba wink.gif ).
*



czyli co mam cala wtyczke KTransfer wylaczyc?

a w GG nie umiem znalezc tego nigdzie
dulek000
Tak, trzeba wyłączyć całego KTransfera.

Ci, którzy nie mają pokazanego IP mają wyłączone połączenia bezpośrednie. Nic na to nie poradzisz.
herman
wiecie co ?? nie bardzo rozumiem dlaczego ludzie próbują ukrywać swoje IP. strasznie mi to śmierdzi jakimiś machlojkami czy wysyłaniem gróźb albo innymi równie brzydkimi działaniami.
niestety spotykam się z czymś takim, jakieś leszcze nieładnie piszą do mojej żony czy wysyłają jakieś chore groźby do mnie.
jak dla mnie ukrywanie IP powinno być karane jak jazda samochodem bez rejestracji. chyba, że pokazywanie tablic rejestracyjnych godzi w ochronę danych osobowych, przecież ktoś sprytny mógłby na tej podstawie poznać dane właściciela ...
ja się raczej zastanawiam jak rozebrać sygnał który do mnie dociera na czynniki pierwsze i odczytać wszelkie dane zwrotne.
jeśli więc mógłbym prosić o jakieś sensowne przesłanki, dla których można chcieć zamaskować swoje IP ??
WRON3k
a np. żeby znajomi nie mogli nas z pingować, czyli sprawdzić czy mamy włączony komputer :F
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.