Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: mozliwosc wylaczenia opisu w tip
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
Mitus
dopieo co zaczalem korzystac z konnektu i wywarl na mnie mile wrazenie
ale
po pierwsze : gdy zmienilem opcje zeby tip byl w dolnej czesci - opisy nie mieszcza sie i sa ucinane mimo ze jst tam sporo miejsca
po drugie: probowalem w opcjach wylaczyc opis w tip z powyzszego powodu - takze sie nie dalo

wiem ze to sa male bledziki i na bank latwo je naprawic smile.gif
POZDRAWIAM
jiobel.
Możesz określić, jakie identyfikatory mają się pojawiać.
Jeśli to już zrobisz (nie wpisując odpowiedzialnego za opis) i wyłączysz Pokazuj również domyślne pola balonika będziesz miał tipa bez Opisów.
Żeby to zrobić musisz wejść w:
  • Menu
  • Ustawienia
  • Formatowanie pól
  • Dodatkowe informacje w baloniku
DKKaczy
Popieram kolege.
Ja dopisze jeszcze cos prawie w tym temacie, mianowicie o "Opisch kontaktow na liscie". Jednak GG jest pod tym skromnym wzgledzie lepsze. Ja preferuje bo musze
Kliknij, aby zobaczyć załącznik (konnektnow.jpg)
a chcialbym miec te opcje z zawijaniem wierszy, niestyty nie dziala zawijanie :/
tak wogole to bym zmienil te radiobuttony na cos takiego, i wtedy wogole by bylo sii smile.gif
Kliknij, aby zobaczyć załącznik (konnektfuture.jpg)
pozdrawiam

Edit1:
no jest troche nie logiczny ^^, powinno byc:
Kliknij, aby zobaczyć załącznik (konnektfuturecorrect.jpg) Kliknij, aby zobaczyć załącznik (konnektfutureoff.jpg)

do twojego Edit3 --> to dzial tylko z wyswietlaniem POD NAZWA !! sad.gif
Tak wogole to to zawijanie powinno dzialac odrazu po zaznaczeniu "+ zawijanie wierszy", a nie jeszcze robic jakies zbedne "formatowanie pol" i wklepywac "Enter" zeby program laskawie wiedzail ze moze skorzystac z 2 linijek. Pozatym wtedy kontakty bez opisu zajmuja rowniez 3 linijki !! (nazwa kontaktu i dwa puste pola)
Tak wogole to dzieki za pomoc,
Wlasnie doszlismy do tego ze tu konnekt jest jakis niedorobiony, i powinno to byc poprawione, w GG jezeli opis kontaktu jest dlugi to poprostu jest zawijany, a jezeli nie ma opisu to poprostu go nie ma. Wtedy zaraz pod kontaktem bez opisu jest kolejny kontakt, a nie puste miejsce jak w konnekcie.
To i tak nie zmienia faktu ze GG smierdzi a Konnekt roxuje ^^, przez taki maly bug napewno nie wroce do GG smile.gif, licze ze konnekt wkrotce zostanie poprawiony.
jiobel.
Czytaj wyżej.
Co do zawijania wierszy - tej samej zakładce, ale polu odpowiedzialnym za opis (na liście) dodajesz Enter(y) i zawijanie działa.

Edit:
Ten Twój drugi zrzut jest jak dla mnie nielogiczny.

Edit2:
Nie, nie jest logiczny.
(Wyłączone [·] + Zawijanie wierszy [·] - WTF?)
Odpowiedziałem na Twoje pytanie - o opisy na liście. Czytaj ze zrozumieniem.

Edit3:
(prościej się nie da)
CODE
{info}
Enter*n
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.