Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Wysylanie wiadomosci do kilku osob
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
Shalak
Strasznie mi brakuje wtyczki w konnekcie, ktora pozwalala by do wielu kontakow wyslac jedna wiadomosc. Niekoniecznie do wszystkich, ale do wybranych. Albo poprzez zmudne klikanie ctrl+click po kontaktach, albo do okreslonej grupy, potem klik prawym "wyslij kazdemu z osobna" i juz. Przydatne jesli musimy poinformowac duzo osob ze zmienilismy numer telefonu, adres www, opowiedziec wszystkim dowcip, czy cos w tym stylu.

Zatem szanowna grupo pluginowcow - dacie rade? smile.gif

Z gory dzieki za odpowiedz.

P.S. A moze juz cos takiego jest i przeoczylem - wtedy prosze o info.
jiobel.
Przecież takie coś już jest. Jest to funkcja w kDodatkach - Wyślij SPAM.
Wybierasz osoby do których chcesz wysłać wiadomość (tzn. otwierasz okienka rozmowy z nimi) i wysyłasz wiadomość.
Jeśli już masz kilka otwartych to możesz jeszcze prościej to zrobić. W czasie rozmowy w jednym z nich wpisujesz
CODE

/all wiadomość

Prawda, że proste? ;-)
riddle
Natomiast brak opcji wyraźnego i prostego wysyłania, bez kombinowania z dziesiątkami okien (w przypadku klanu jakiejś gry powiedzmy) to próba „zatrzymania wynalezienia dynamitu przez wtyczkopisarzy”. Rzekłem.
skolima
To jest funkcjonalność na pół godziny roboty... tylko cały czas jest obawa, że to będzie jak danie dziecku do ręki dynamitu. Z drugiej strony - sam przedwczoraj narzekałem na kDodatki, otwierając 30 okienek żeby poinformować ludzi o przesunięciu imprezy...
Shalak
Coz, wydaje mi sie, ze ludzie nie uzywajacy oryginalnego klienta GG [w dodatku potrafiacy zainstalowac wtyczke w konnekcie] sa juz na tym etapie ewolucji, zeby nie wysylac lancuszkow do wszystkich wink.gif
jiobel.
Mylisz się grubo.
Aule
Zresztą, kto powiedział, że nie można pisać wtyczek na własny użytek Skolima? Już niejeden( o dwóch wiem na pewno wink.gif ) tak robił.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.