Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: wtyczka kNofity & brith
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
Mate
siemka wszytskim
zeby nie bylo przejrzalem cale 11 stron dotyczace problemow i wszytsie tamety na ten temat przeczytalem i nic nie dało rady ... :/
kopiowalem plik dll do c:\windows\system32\ bo tak bylo napisane w ktoryms topiku ale to nie pomoglo
mam ustawione w powiadomieniach aby powiadamial : - powiadamiaj o kontaktach. ktore staly sie dostepne ; - powiadamiaj o nowej wiadomosci, dopoki jej nie przeczytam ; - otwieraj powiadomienia jednym kliknieciem
w kNofity : - dopuszczaj wiadomosci wymagajace klikniecia aby zniknely; - chowaj okno lewym klawiszem myszy; - zmiany statusu kontaktu ; - pokazuj status opisowy; -zmiany wlasnego statusu

jest tak ze jak ustawie dla osobnego uzytkownika,wtedy dziala... jest napisane ponizej w tej wtyczce ze jezeli jest wylaczona opcja to zalezy od glownej konfiguracji, wiec cegos tu nie rozumiem :/ no i nie mam zamiaru klikac w kazdegoz osobna i ustawiac mu opcje bo troche tego by było :/

chyba wszystko napisałem co powinniscie wiedziec teraz mi pomozcie !! pliz :]


a jeszcze co do tyczki brith, sciagnalem ja... tzn to jest plik *.dll wiec kopiowalem go do c:\program files\konnekt\data\dll no i powiedzcie mi czy sa tego jakies opcje gdzies ?? bo nie zauwazylem nigdzie ... oczywiscie wiem ze to bedzie dzialac dopierogdy ustawie daty urodzin przy uzytkowniku , ale czy sa jakies opcje do tego ??

z gory dzieki za pomoc smile.gif to takie dwa problemy, a uzywam konnkta od 3 dni biggrin.gif i wszystko dziala idealnie biggrin.gif
dulek000
Birth musisz wkopiować do c:\program files\konnekt\plugins.
riddle
Instalacja wtyczek



Zastanawiam się, kiedy liczba postów, w których pytania są na poziomie FAQ osiągnie masę krytyczną i spokojnie będzie można je kasować.
Mate
dzieki za pomoc przy tej wtyczce nie doczytalem tego ...
ale dalej nie dziala mi kNofity ?? ustawilem jak na zamieszczonym powyzej rysunku

moze jak dodam ze działam na operze to mi powiecie cos wiecej czemu nadal nie mam dymku ze zdarzeniami na liscie ??pomocy !! !!

//Opcja edytuj istnieje
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.