Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Uniwersalna konfiguracja
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
lukasz1
Czy jest mozliwosc tak skonfigurowania konnekta aby zawsze uruchamial sie w takiej samej konfiguracji, na innych komputerach. Mam na mysli stworzenie "dystrybucji", którą umieszcze w pamieci usb, z ktorej bede mogl odpalac konnekta na roznych komputerach??I jak to zrobic??
super_ip
katalog z profilami musi sie znajdowac w katalogu konnekta wtedy bedziesz mogl go bez problemu przenosic miedzy komputerami
lukasz1
Właśnie co najdziwniejsze, zawsze katalog zakłądam w konnekcie. Pozniej po przeniesieniu konnekta na inny komputker, cala konfiguracja znika razem z tym folderem:/
Olórin
uruchamiaj k z parametrem -profiledir=profiles\
atol
a co to za problem wyeksportować ustawinie expimp-em?
Olórin
Ale wtedy musisz importowac, wlaczac wtyczki, instalowac K. Tu chodzi o zastosowanie - wkładam Pendrive i mam.
lukasz1
Hmm nie bardzo chce dzialac, z tym parametrem. Po pierwsze wskazuje ze lokalizacja forlderu jest niewlasciwa, a gdy recznie wprowadzam to wyskakuje mi informacja ze nie mozna uzywac znakow typu *-/...
A przed chwila wysypala mi sie wersja normalnego konnekta:/. Cale szczescie pozstal katalog mojego profilu. Dlaczego konnekt automatycznie nie szuka profilu jesli jest w katalogu profiles??
Inna sprawa ze za nic nie moge uruchomic konnekta z jakimkolwiek z parametrow:/ Dostaje informacje ze nie mozna znalezc takiego programu:/
hao
Wpisuj poza cudzysłowem:

"c:\program files\konnekt\konnekt.exe" -profile=...
lukasz1
Dzieki za pomoc. Po wpisaniu pojawia sie okno wyboru profilu, wybieram swoj porfil, ale pzoa tym ze w oknie mam nazwe swojego profilu, nie wgralal sie stara konfiguracja czy kontakty.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.