Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Wartości SIG wtyczek
Konnekt | Forum > Developerzy > Tworzenie wtyczek
hao
Uruchamiam powoli system beta, a konkretniej jego statystyczno-zgłoszeniową część... Tworzę algorytm który potrafi z dużym przybliżeniem wskazać winowajcę błędu krytycznego... Napotkałem jednak na pewną dużą przeszkodę...
Większość autorów wtyczek bardzo dowolnie potraktowała wartości SIG wtyczek, co teraz jest dla mnie pewnym problemem... Przypomnę więc zasady:

- każda wtyczka musi mieć unikalną - niezmienną - jednoznaczną - wartość sig
- na wartość tę mogą się składać TYLKO znaki alfanumeryczne, oraz znak _... nie można używać kropek, przecinków, spacji ani polskich liter!!!
- nazwa musi być krótka, ale bez przesady - musi jednoznacznie kojarzyć się z konkretną wtyczką - mam rodzynki typu EX2, EX3, Ol_k, K_, Kzm
- nazwa powinna być pisana w całości wielkimi literami
- nazwa powinna zawierać od 3 do 12 znaków i proszę poza uzasadnionymi przypadkami (jak np. KTP) nie używać skrótów!


W związku z tym proszę o pomoc w ustaleniu SIGów następujących wtyczek (pliki dll):
temacik.dll
ksl.dll
wiz.dll
olew.k.dll
kgoboard.dll
kstatus.dll

Lista pewnie się uzupełni w miarę gdy automat przejrzy więcej logów...
Olórin
temacik.dll = temaciK (właśnie zmieniłem w kodzie na TEMACIK, więc następny rel będzie już dużymi literami)
hao
W nowej wersji niepoprawne, lub powtarzające się wartości SIG będą blokowane (wtyczka nie da się uruchomić!). Proponuję w miarę możliwości dostosować swoje, żeby nie było potem za późno... Zanim wyjdzie to jako beta, będzie wersja tylko dla devów, żebyście mieli szansę dostosować swoje wtyczki, ale nie ma co wszystkiego odkładać na ostatnią chwilę wink.gif
bakerss
Czyżby szykowała sie edycja swiąteczna Konnekta? ;]
Konstruktor
QUOTE(faygene @ 5.10.2010 - 02:26) *



Dacie rade cos zrobic z tym spamerem botem /? smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.