Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Transport GG - zawsze niewidoczny
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > Jabber
tomi7
Uruchomiłem transport gg we wtyczce jabber, mam konto na jabberpl.org, niestety zawsze jestem niewidoczny dla innych na gg.
Mam ustawioną opcję: automatycznie potwierdzaj autoryzację i wysyłaj status.
Czego jeszcze brakuje ?
super_ip
Jesli dobrze Cie zrozumielem to korzystasz z GG przez transport na jabberze jesli tak to muszisz wyslac do tansportu wiadomosc iv (do transportu gg na jabberpl.org) wtedy bedziesz widoczy lub niewidoczny zalezy to od ustawien transporu wpisujac help otrzymasz wiadomosc zwrotna z wszystkimi opcjami i ustawieniami tarnsportu nie jestem pewien czy mozna to wykonac spod konnekta ( sprawdzilem mozna) jesli nie musisz uzyc innego klienta np.PSI
Wiecej informacji znajdziesz na forum.jabberpl.org
Olórin
Z K da sie bez problemu wysłać wiadomość do transportu.
tomi7
Super, o to właśnie chodziło.

Mój status jest już widoczny u innych na gg przez transport gg, ale ja czasem nie widze ich statusu (wszyscy są niedostępni na gg), mimo, że mam zaznaczone wysyłaj i pobieraj status, na agencie do transportu i wszystkich kontaktach.

Jeśli mam na jabberze ustawiony status niewidoczny nie mogę wysłać do trasportu gg, bo pojawia się błąd, że nie jestem zalogowany.

I jeszcze mam jedno pytanie: jak można ustawić opis na gg przez transport jabbera ?
atol
Co do opisu: to ustawiasz opis jest taki jak twój aktualny opis na jabberze. (opis opis i opis smile.gif ubogie słownictwo)
lhs
Co do statusu niewidocznego: jeżeli korzystasz z transportów w Jabberze - zapomnij o statusie niewidocznym. Ukrywasz się wtedy również przed samym transportem - a więc traktuje cię on jak niedostępnego.
super_ip
Dokladnie jak napisal Ihs dopoki transport sie nie zaloguje to jestes tarktowany jako niedostepny choc do samego transportu mozna wyslac wiadomosc przynajmniej na chrome nie wiem jak jest na jabberpl. Zeby ustawic status wysylasz do tansportu polecenie iv status czyli zamisat slowa status opis. Przydala by sie opcja zaloguj do tarnsporty jak to jest w innych komunikatorach bo nieraz trzeba dlugo czekac zanim transport sie zaloguje
Olórin
Przecież jest -> prawy klik -> status -> wyślij status (jednorazowo)
super_ip
Dokladnie to pomaga jestes wtedy widoczny dla innych ale transport musi sie zalogowac tego nie przeskoczysz
Konstruktor
Mi to nie dziala. Moj 2 GG przez jabbera nie dziala, tzn cos nie widze jego statusu. Opja iv tez nic nie daje.Prosze o szczegolowa pomoc.Pozdrawiam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.