Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Problem z zakładkami/grupami
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > DwuTlenek
.misiek
Witam smile.gif

Mój problem polega na tym że kiedyś dawno utworzyłem grupę [zakładkę] tlen i przydzieliłem pare kontaktów tlena doń.

Dzisiaj chciałem usunąć tąże grupę ale niestety nie da się tego zrobić, ponieważ kontakty z tej grupy nie zostają przydzielone do grupy wszyscy [Taka pusta, bez nazwy w okienku wybierania grup]. Jeśli już to uda mi się zrobić i usunąć grupę tlen, po ponownym połączeniu ona wraca z powrotem [mimo wszystko chcę mieć dalej synchronizację do serwera, a nie K, lub brak]. Nie wraca tylko wtedy jeśli wszystkie kontakty przydzielę do jakiejkolwiek innej grupy .... poza wszyscy ....

Nie wie ktoś może co mam zrobić, aby przydzielić te kontakty do grupy wszyscy aby nie wróciły one samoczynnie po ponownym połączeniu się do poprzednio wybranej grupy [w domyśle tlen, lub każda inna poza wszsycy.]
Spass
Mam w Konnekcie podobny problem - tylko u mnie grupa wszyscy nazywa się kontakty. W komunikatorze Tlen mam kontakty tlenowe w grupie też o nazwie kontakty. I po włączeniu Konnekta, tworzy on sobie drugą grupe kontakty, oprócz tej głównej. Czyli tworzy mi drugą grupę o takiej samej nazwie, w której wyświetla kontakty tlenowe.

blink.gif

Ja też mam synchronizacje do serwera.
riddle
  • Użyj oryginalnego klienta Tlena albo
  • przydziel ręcznie kontakty do innej grupy, pamiętając o włączeniu synchronizacji a potem przydziel do grupy Wszyscy

Problemów z tym czymś było wiele, ja za każdym razem wychodziłem z opresji kombinując.
.misiek
@riddlu:

ad1. Właśnie oryginalny klient tlena dla kontaktów bez przypisanych grup dopisuje je do grupy kontakty która jest tam jako pierwsza, a po włączeniu K, K tworzy właśnie tą grupę kontakty .... i co gorsza w oryginalnym kliencie nie da się przypsać pustej grupy :[

ad2. Przydzielając do innej grupy już próbowałem. Nawet usunąłem grupę tlen która się już nie pojawiła po ponownym połączeniu, ale co mi z tego jeśli teraz nie mogę zabrać kontaktów tlenowych z tych innych grup [btw. w których nie mam wcale ochoty aby były ...] ??

ad. dygresja [wink.gif] No pewnie że kombinowałem jak mogłem, ale lipa [może za mało kombinowałem :/].
Yazhubal
Miałem to samo , przeniosłem kontakty do innej grupy a ta po prostu usunąłem jako pustą i wsio OK
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.