Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: przesyłanie plików do sieci jabber
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > Jabber
peser
witam, jestem tutaj nowy, więc proszę o wyrozumiałość.


Ostatnio przesiadłem się ze Spik'a na Konnekta, ogólnie jestem zadowolony, lecz nie w 100%.

Mianowicie, przesiadałem się z myślą wysyłania plików do użytkowników jabbera (korzystających np. z PSI, Pandion itd) i jak się okazało, nie jest to możliwe ?


Proszę o pomoc czy jest wykonalne wysyłanie ? może jakiś dodatkowy plugin ?
super_ip
bezposrednio nie ma mozesz za to mozesz uzywac alternatywnego rozwiazania wtyczki KTP umozliwiajacej wysylanie plikow na serwer i linka do odbiorcy ma to dodatkowa korzysc poniewaz odbiorca nie musi byc dostepny i moze dany plik odebrac kiedy bedzie mu to pasowalo
GuZiK
super_ip: weź pod uwagę, że ja przesyłam pliki nawet o wadze ponad 700 MB, a taki trudno by wsadzić na serwer. Wydłuża się przez to czas zanim odbiorca otrzyma plik.
peser
popieram


czyli nie ma takiej możliwości, a szkoda sad.gif

// Cytat wyciąłem - prosimy nie cytować całego ostatniego posta w temacie.
Aule
Lol, wysłanie jakkolwiek 700MB jest długie i przez Jabbera też Ci sie to raczej nie uda...
peser
jesteś pewien ?


ostatnio przesyłaliśmy z kolegą 2.4 GB refili. pół godzinki i zrobione.


(sieć radiowa)

//Nie cytuj ostatniego posta....
Aule
Mówie o normalnym przesyłaniu, czyli rzędu 20-50kB/s. Wysłanie takiego pliku (700MB, nie mówie o 2,5GB, bo to już wogle...) przy takich prędokościach to kilka godzin...
Kolega z sieci? No to wszystko jasne, do internetu tez masz taką szybkość?

Koniec OT.
peser
tylko chodzi o to, ze ja niby moge przesłać plik, ale działa to tylko w jedną stronę niestety.

a nie w tym rzecz polega....


choćby to było 20kilo, to łatwiej jest posłać przez jabbera niż kombinować z ftpami (ja mam wtyczke ktp, ale kumpel co ma linucha juz ma doła...)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.