Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Przenoszenie Konnekta i TIP...
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
piotr.ek
Jak reinstalowalem system, to z GG robilem tak, ze przenosilem je (caly katalog) na inny dysk (albo cdrw), po wszystkim z powrotem wrzucalem do program files i bylo ok. Pytanie brzmi - czy probowal ktos czegos takiego z Konnektem? Pytam, bo niedlugo bede robil reinstalke no i fajnie by bylo, gdybym mogl postapic tak, jak to robilem z GG smile.gif

I jeszcze jedna sprawa - 'balonik z informacja o kontakcie' ma problemy ze zmiana szerokosci, zwykle ucina mi nazwe, numer ip itd. Chyba tylko dlugi opis (w stylu 'JakMiSieStrasznieNudzi') sklania to okienko do powiekszenia w poziomie. Z kolei przy normalnych (czyli 'Jak mi sie strasznie nudzi') ladnie lamie na kilka linijek. Dwa wyjscia - albo program powieksza okno przy wszystkim, co sie nie miesci, albo lamie wszystko... Ale z tym lamaniem to tez byla by lipa, bo wystarczy zwiekszyc czcionke (nie wiem, ale ta standardowa nawet w 800x600 przy 14" monitorze wydaje mi sie za mala nieco).... adres ip ciezko podzielic na dwie linijki wink.gif Da sie cos z tym zrobic w ktorejs z kolejnych wersji K?
Olórin
skopiowanie raczej niezaszkodzi(a raczej oszczędzi czasu na konfigurowanie:) :] sam tak robiłem smile.gif

w sprawie tipa dołączam się do twojego apelu smile.gif
shw
Tylko pamietaj - konnekt moze przechowywac dane w 2 miejscach. W katalogu konnekta lub poza nim (przy starcie mogles sobie wybrac), wiec upewnij sie, ze skopiowales calosc konnekta!
A jezeli chodzi o TIP mowilem juz o nim Hao jakis czas temu.
piotr.ek
Thnx, wlasnie o takie odpowiedzi mi chodzilo wink.gif Pytalem, bo jak pamietam, to w czasie instalacji K dodawal cos do rejestru, ale wlasnie widze, co to bylo (wersja, nazwa profilu, sciezki dostepu itp.)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.