Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Konnekt i linki.
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
Rege1
Na wstępie chciałem się przywitać ze wszystkimi na forum jako, że to mój pierwszy post.

Otóż problem jest taki: Za każdym razem kiedy kliknę na linka w oknie rozmowy konnekta, uruchamia się Explorer i otwiera mi katalog, w którym zainstalowany jest konnekt. Mogę jedynę skopiować linka i wkleić go w oknie przegladarki (korzystam z Mozilla Firefox).

Czy ktoś może mi pomóc?

Problem rozwiązałem mieszając z typami plików w zakładce "Opcje Folderów" w Panelu Sterowania.
Jak ktoś ma podobny problem to mogę napisać jak rozwiazać.

Pozdrawiam


Okej, tak to ja rozwiązałem:

Wchodzimy do: Panel Sterowania>Opcje Folderów>Typy Plików.
Tam szukamy URL: Protokół HTTP. Zaznaczamy ten protokół, klikamy zaawansowane. Pokażą nam się akcje, któe są przypisane do tego typu plików. Klikamy na open i w polu "aplikacja używana do wykonania akcji" wpisujemy :
"C:\PROGRA~1\MOZILL~1\FIREFOX.EXE -url "%1"

I voila ! Możemy sobie linkować.

Chomer
moj problem jest nieco inny, chodzi dokladnie o to iz - za kazdym pierwszym razem od uruchomienia konnekta *(pozniej juz ten problem nie istenieje) kiedy daje link do okna rozmowy wyskakuje mi blad jakiegos pliku *.dll -> ashBase.dll

czy moge sie dowiedziec w czym jest problem poniewaz juz kilka krotnie instlowalem oraz nainstalowywalem konnekta a problem nadal sie powtarza.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.