Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Coraz więcej użytkowników :-)
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Inne
miluti
Panie i Panowie.
Myślę że dzisiejszy dzień będzie można określić mianem milowego kroku w popularyzacji Konnekta. Otóż mam przed sobą najświeższe (jubileuszowe) wydanie CHIP-a z krążkiem CD na którym jest...... Konnekt 0.6.17.96 biggrin.gif

Dziś jest 1038 kont w systemie, ciekawe ile będzie za tydzień? smile.gif

PS. Nie musicie od razu lecieć po gazetkę, w kioskach nowy numer będzie dopiero w czwartek hehe
shw
czekaj czekaj - zawsze myslalem, ze tak nie mozna robic, ze sie gdziestam usmieszcza konnekta - ze mozna tylko na staminie sciagac... no ale widac sie mylilem...
undying
nawet jak ktos umiescil konnekta na cdku to i tak zeby z niego korzystac to trzeba sie zarejestrowac na staminie, ktos wejdzie zarejestruje sie, zobaczy ze jest wersja *.97 i sciagnie ja od razu a *.96 skasuje bo jak wiemy byla to wersja malo stabilna :>
hao
Chip ma naszą zgodę na publikację. Warto też dodać, że instalator pojawił się głównie właśnie z tego powodu...
miluti
QUOTE(undying)
[...]*.96 skasuje bo jak wiemy byla to wersja malo stabilna :>
Na głównej stronie Konnekta nie ma teraz informacji o najnowszej wersji programu. Moim zdaniem można umieścić info będące jednocześnie linkiem do downloadu, coś w rodzaju "Pobierz najnowszą stabilną wersję Konnekta 0.6.17.97"
Jedną z pierwszych rzeczy które szukam na stronie przy pierwszym wejściu jest sprawdzenie co tam mają w downloadzie smile.gif a później podczas kolejnych odwiedzin sprawdzam czy jest nowa wersja programu.
QUOTE(hao)
Chip ma naszą zgodę na publikację. Warto też dodać, że instalator pojawił się głównie właśnie z tego powodu...
Myślę że po takim wydarzeniu powinna wzrosnąć mobilizacja do wypuszczania nowych wersji naszego komunikatorka z nowymi wtyczkami biggrin.gif
Jeśli chodzi o instalatora to nie ma chyba takich osób które byłyby niezadowolone z tego powodu smile.gif
case
QUOTE(miluti)
Myślę że po takim wydarzeniu powinna wzrosnąć mobilizacja do wypuszczania nowych wersji naszego komunikatorka z nowymi wtyczkami biggrin.gif
Jeśli chodzi o instalatora to nie ma chyba takich osób które byłyby niezadowolone z tego powodu  smile.gif


mobilizacjka wskazana! biggrin.gif

a co do przeciwnikow instalatora to juz wiele osob plakalo na forum, ze im sie nie podoba... a przeciez bardzo ulatwia to zabawe z inslacja (ogranicza sie do kilku klikniec :wink: ) 8) 8)
---------------------------
www.rap4u.prv.pl
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.