Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Obrazek podglądu schematów kStyle
Konnekt | Forum > Developerzy > Tworzenie dodatków
hao
W plikach styli dla kStyle można ustawić obrazek podglądu! Wystarczy w sekcji <info> wstawić <preview>:

CODE

 <info>
   <name>...</name>  
   <author>...</author>
   <url>...</url>
   <comment>...</comment>
   <preview>preview.gif</preview>
 </info>


Wybrany obrazek pojawi się wtedy w dymku pod przyciskiem informacji o wybranym zestawie (aktualnie ma go ustawiony zestaw Shine).

Przy okazji wygodny Tip: Jeżeli naciśniesz przy wyborze schematu ikonkę informacji, pojawi się "dymek". Nie zniknie on dopóki nie naciśniemy przycisku raz jeszcze, lub nie zmienimy aktywnego okienka. Można więc wyświetlić "dymek" i zabrać się za przeglądanie styli - informacje będą odświeżać się na bieżąco, razem z podglądami styli, które mam nadzieję niebawem uzupełnicie wink.gif
riddle
Ooooo. Nie wiedziałem, może dlatego że /doc/ Konnekta trochę jeszcze ssie. tongue.gif
BlackFalcon
W ktorych plikach? smile.gif). A, chyba juz mam, jak mam np. silk to mam plik theme i to wyglada tak:

<info>
<name>Silk v.0.7.6</name>
<author>zimaq</author>
<url>http://www.famfamfam.com/lab/icons/silk/</url>
<comment>Zestaw ikon autorstwa Marka James'a przystosowany i zmodyfikowany dla konnekta</comment>
<preview>preview.png</preview>
</info>


W kazdym bedzie plik theme?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.