Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Klan i dodawanie kontaktow
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Wtyczki > @dev
ferrarius
Witam
Przeszukalem forum, ale nie znalazlem zadnego posta o podobnym temacie. Naleze do sieci lan, w ktorej jest okolo 500 komputerow. Uzywam konnektora z wtyczka klan. Wszystko dziala ok tylko mam pewien problem. Ludzie w sieci uzywaja Winpopupa i net send. Jak ktos wysyla wiadomosc do mnie lub na cala siec to zostaje automatycznie umieszczony na liscie kontaktow. Przez dzien potrafi sie uzbierac nawet ze 100 wiadomosci. Czy istnieje taka mozliwosc, zeby klan nie dodawal kontaktow do grupy wszystkie tylko do jakiejs okreslonej grupy, w ktorej by byly zapisywane tylko kontakty z sieci lan. Obecnie robi sie straszny balagan na liscie kontaktow. Czy da sie ten problem rozwiazac??? Aha jesli moja siec lokalna nazywa sie IKAR to czy zamiast kLAN nazwa kanalu powinna byc IKAR???
Olórin
ja moge doradzic tyle, zeby jako nazwe kanału dać nazwe grupy roboczej twojej sieci. Aby oszczędzić(?) sobie trudu daj przeszukaj sieć, jak już skończy będziesz miał te kilkaset komputerów na liście, wtedy zaznacz wszystko co trzeba i do grupy kLan smile.gif (na ten czas wyrzuć wszystkie kontakty z gg aby sobie to ułatwić )
hao
W tej chwili nie ma takiej możliwości... Możesz co najwyżej wyłączyć obsługę WinPopup. Wezmę to pod uwagę jak będę się zajmować przygotowywaniem nowszej wersji...
werw0e
Proponuję zastąpić "przeszukaj LAN" dodatkową opcją w formatce z wyszukiwaniem (oczywiście z zawsze zaznaczonym "szukaj tylko on-line") laugh.gif
hao
"Przeszukaj LAN" służy do automatycznego wrzucenia wszystkich kontaktów w lanie... Przeszukiwanie LANu metodą tradycyjną na pewno też kiedyś będzie...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.