Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: czy istnieje wtyczka do...
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
peser
witam, przeszukałem forum w poszukiwaniu odpowiedzi na moje pytanie, niestety jej nie znalazłem.

a teraz szerzej :

czy istnieje wtyczka która by filtrowała, tzn. osoba która napisze np. "tesh, jush, cio, nio, [...]" dostanie automatycznie generowaną wiadomość o ustalonej treści, np. "Nie pisz do mnie "{tutaj wysłane słówo którego nie lubie}" "



Możliwe że nie każdy zrozumie o co mi chodzi, ale jeżeli znajdzie się dobra dusza która wie o co to proszę o odpowiedź.

z góry dziękuje.
arct!c
nie ma takiej wtyczki wink.gif Ale powiem ci ze we wtyczne K+, jest opcja 'pokemon' zamienia ona tesh,jush etc na poprawna pisownie. Z tym ze zamienia wyrazy pisane przez ciebie tongue.gif
zhvir
Jeśli zdarzy się tak że będzie ci działała wtyczka KoreKtor smile.gif to mozna tam wpisać niepożądane słowa i ich poprawną wersję. Koraktor zamieni zarówno słowa w twoich wiadomościach jak i w tych odbieranych przez ciebie (opcja: zmieniaj w obie strony)
arct!c
KoreKtor
Wersja: 0.0.3.2beta

dziala wink.gif. I nie zapomni dodac na dole pustego pola (enter). Reszta 'operacji' zwiazanych z uruchomieniem korektora w watku wtyki.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.