Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: ;)
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
k4410ph
mam takie pytani rozgladalem sie po stroie i nie widzialem zednych skorek do konnecta a na stronie glownej jest fotka ze super skorka, i mi sie podoba :roll: gdzie mozna znalesc skorki ?
i jeszcze jadno kiedy mozna sie spodziwadz k bota smile.gif
sarinnn
Konnekt sam w sobie nie posiada skorowania !!! Zmiana wygladu K jest mozliwa tylko w Win XP za pomoca rozmaitych Themow...

A co do K. Bot'a to oficjalnej daty wydania nie bylo, nie ma.... Bedzie jak bedzie... Ja juz przesalem nawet czekac bo mi sie dluzylo biggrin.gif:D
ferrarius
Prawdopodobnie uzywasz systemy operacyjnego innego niz XP. KONNEKT zostal napisany, by ladnie wygladac w systemie XP. Na innych wyglada duzo gorzej. KONNEKT nie obsluguje skorek, po to aby moc wykorzystac pelne mozliwosci skinowania Windows XP.
cRoMo
A generalnie radze poczytac F A Q dostepny na stronie glownej Konnekta, z poziomu menu.
shw
do skinowania konnekta pod systemami innymi niz xp polecam windowblinds - uzywalem przez troche na w2k i...bylo ok smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.