Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: msn et al
Konnekt | Forum > Developerzy > Tworzenie wtyczek
angelo
hej, po latach kilku wąż zjadł własny ogón. znowu konnekt, i znowu szczera chęć z mej strony, coś do niego napisać :]

zacząłem dzisiaj i po części nawet rozgryzłem co trzeba, aby dokonać pluginu dla MSN. ale mam kilka pytań odnośnie sdk. albowiem ja ślepnąć coś przegapiłem, albo ten sdk do zassania będący ze strony głównej nie jest pierwszej świeżości :]

primo, dokumentacja datuje się na początek 2003 roku, czyli mniej więcej wtedy kiedy pierwszy raz ją widziałem i chyba niewiele się od niej różni (masa luk i nieopisanych rzeczy).

secundo, same źródła chyba nie są najnowsze, bowiem w kodzie wtyczki dwuTlenek znalazłem np. takie coś: ACTT_HTMLINFO -- którego w definicjach nie ma nigdzie. znalazłem też kontrolkę o wartości 0x180000 której w nagłówkach nie ma, a która robi info html-owe w okienku. ale to chyba nie to samo, bo ten ACTT z tlena jak rozumiem, to ma być taki dymek po kliknięciu buttono-obrazka :]

to tyle refleksji, po dzisiejszym przeglądaniu kodów.
darz bór.
Olórin
Wejdź w SDK (pobrane z centralki), a następnie w changelog... ACTT_HTMLINFO pojawiło się tam "dość niedawno" smile.gif

QUOTE
primo, dokumentacja datuje się na początek 2003 roku, czyli mniej więcej wtedy kiedy pierwszy raz ją widziałem i chyba niewiele się od niej różni (masa luk i nieopisanych rzeczy).

Prawda, prawda... w razie pytań pisz na forum albo odzywaj się na priv do któregoś z dev'ów.....
hao
Najświeższe SDK dostępne jest na centralce...

Dograłem teraz wersję zmontowaną najnowszym doxygenem. Uaktualniłem też tą na stronie smile.gif

ACTT_HTMLINFO jest tam dostępny i to od dłuższego czasu biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.