Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Wiecej dzwiekow w Konnekt ?
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
GugSik
Konnekt to calkiem sympatyczny programik!Brakuje mi tylko dzwiekow do wstukiwanych klawiszy ,czy przycisku ENTER i BACKSPACE jak to ma miejsce w ICQ czy nawet Wpkontak...Myslicie,ze kiedys w konnekt bedzie taka mozliwosc ustawienia sobie dzwiekow?

Przeciez to dla programisty jest pestka...wpisac warunek ,ze jezeli wciskamy przycisk odgrywa sie wav. Zastanawia mnie,dlaczego praktycznie we wszystkich polskich komunikatorach nie ma tej opcji...Nawet takie slynne GG,wersja jest juz 7.0 a nadal odkrywane sa tylko 2 wavy.(dostepnosci i wiadomosci)To jest troche smieszne...
dulek000
Myślę, że to taki zupełnie nieprzydatny, a na dłuższą metę wkurzający, bajer.
winthux
QUOTE(GugSik @ 7.11.2005 - 23:08)
Przeciez to dla programisty jest pestka...wpisac warunek ,ze jezeli wciskamy przycisk odgrywa sie wav.
*



No tak proste to jest z założenia, ale jeżeli dźwięk będzie trwał 5s a Ty piszesz 2 litery na sekundę to po 5 sekundach będziesz miał 9 kolejnych melodii do odtworzenia. A jak będziesz pisał znacznie szybciej i długi tekst to znacznie więcej tych melodii będzie to będzie trwało. Dochodzi więc tzw. synchronizacja do zrobienia, co nie jest banalną rzeczą. Robiąc to tak jak Ty mówiłeś to w łatwy sposób można krytyka spowodować a we wcześniejszych wersjach windowsa nawet bluescreena wink.gif
GugSik
Przeciez wystarczy ,ze program bedzie mogl odtwarzac 1 wav naraz i po sprawie...Zainstalujcie sobie na testy icq ...tam takie dzwieki daja dodatkowy smaczek,pisze mi sie o wiele przyjemniej niz bez fonii...ten dzwiek wstukiwanych klawiszy jest szefoski smile.gif

// Cytat wyciąłem - prosimy nie cytować całego ostatniego posta w temacie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.