Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Skąd dowiedziałeś się o Konnekcie?
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Inne
torn
Tak z ciekawości, chcę się dowiedzieć jak w jaki sposób rozprzestrzenia się konnekt.
Ludwik
gg3d.com, jeśli dobrze pamiętam.
SandmmaN
News na Jamie Mastaha, o ile mnie pamiec nie myli.
shw
najsmieszniejsze jest to, ze nie pamietam skad ja sie dowiedzialem o konnekcie.
tak mi sie cos kojarzy, ze ze stronki staminy (hao cos pisal o swoim 'dziecku'), ale pewien nie jestem biggrin.gif
Olórin
ja niepamietam ale możliwe ze link np. na forum.gg3d.com smile.gif
case
wuwuwu.komunikatory.pl biggrin.gif 8) 8)
---------------------------
www.rap4u.prv.pl
Matzec
Już nie pamiętam, ale na 99% przeczytałem na forum gg3d.
Flind
gg3d.com smile.gif
w dziale z linkami ładnie gosciu chwali konnekta
miluti
Z gazetki PC World 10/2002, jest mowa o nowym polskim komunikatorze którego autorzy "postawili sobie ambitne zadanie opracowania najlepszego polskiego komunikatora internetowego"... :wink:
cRoMo
QUOTE(miluti)
autorzy \"postawili sobie ambitne zadanie opracowania najlepszego polskiego komunikatora internetowego\"

I sprostali zadaniu smile.gif
case
heh~! moze staraja sie sprostac, ale droga jeszcze dluga tongue.gif.
wszyscy jednak wierzymy, ze konnekt zasiadzie na tronie komunikatorow 8)
czyz nie?? :wink:
---------------------------
www.rap4u.prv.pl
foxtwo
ja o K. dowiedzialem sie z forum www.gg3d.com 8)
Azrael
na jakims forum chyba wink.gif nie wiem czy nei na forum tlena przypadkiem ktos nie dal infa o konkurencji tongue.gif
fLy3r
hmm .. a ja sie dowiedzialem glownie dzieki shw i takiemu jeszcze jednemu osobnikowi biggrin.gif ... ta sama siec, wiec kLan sluzy hehe tongue.gif
werw0e
kiedyś w PCWK śmiałem się że napisali że chce ktoś zrobić najlepszy komunikator, potem polecił mi go znajomy i za 2 podejściem się na niego zdecydowałem ;] konnekt rlz ;]
shw
[...]
-od shw
a co to qrwa za kasowanie postow, co????
jak cos nie pasuje w stylu mojej wypowiedzi to sie mowi, ew. wycina jedno slowo, a nie calego posta. co to qrwa przedszkole jest?
na 2 raz sie powstrzymac prosze, co? no! tongue.gif
burcu
Ponieważ to mój pierwszy post na forum witam wszystkich userów Konnekta. Pomyślałem, że głos w ankiecie będzie "najbezpieczniejszy" jako pierwszy wpis dla społeczności K. :wink: O Konnekcie dowiedziałem się z jakiegoś newsa o ile dobrze pamiętam, bo było to już jakiś czas temu... Od tego czasu używam go i namawiam innych.
Ludwik
QUOTE(burcu)
Ponieważ to mój pierwszy post na forum witam wszystkich userów Konnekta. Pomyślałem, że głos w ankiecie będzie \"najbezpieczniejszy\" jako pierwszy wpis dla społeczności K.  :wink:  O Konnekcie dowiedziałem się z jakiegoś newsa o ile dobrze pamiętam, bo było to już jakiś czas temu...  Od tego czasu używam go i namawiam innych.


klap, klap, klap
Witaj wsród nas! wink.gif
daten
ja dowiedziałem się z grupy dyskusyjnej gadu-gadu."cos tam" wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.