Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: K.Notify i K.Away
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
bialy663
Nie wiem gdzie wstawić tego posta... To chyba nie błąd a problem.
Jak włączam konnekta i mam ustawione w K.Notify wyświetlanie zmian statusów to wylicza mi każdy kontakt, że jest niedostępny lub dostępny. To troszeczkę wkurzające...

Czy skoro K.Away wykrywa czy jest uruchomiona aplikacja 3D to czy nie mógłby zmienić statusu?
arct!c
Poki co o zmianie statusu mozesz zapomniec, gdyz k.away nie jest narazie rozwijany, do czasu gdy autor go nie przepisze na nowo (wcielo mu zrodla etc).
PinBack
jezeli kNotify wylicza jak napisales (czyli rozumiem ze robi to po woli i pojedynczo) tzn ze za pewne uzywasz kstatuslog. Jezeli go wylaczysz to zmiany statusow bedą ekspresowe smile.gif
bialy663
Mam na myśli to przelatywanie wszystkich statusów.... To troszeczkę mnie drażni. Szkoda że nie daje się tego wyłączyć.
Spass
Mowa o tym była już dawno. Skończyło się nawet na dobrym rozwiązaniu - czasowe (np. 5 sekund) zablokowanie okienek K.Notify na starcie Konnekta. Ale zmian coś nie widać...

Póki co możesz powyłączać powiadomienia dla kilku "mniej ważnych" kontaktów.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.